İnternetten para kazan – Napolyon

Anket doldurarak para kazanılır mı? E-mail okuyarak para kazanılır mı?

İnternetten para kazanİnternetten para kazanma konusunda şimdiye kadar yüzlerce reklam gördüğünüzü, davet aldığınızı hatta spam mesajlardan bıktığınızı biliyorum. Çoğu zaman ise bunlar ya sahte (scam) sistemlerdi ya da ödeme limitine ulaşılmayacak kadar zaman kaybıydı. Bende geçmişte gereksiz yere çok zaman harcadım ama yıllardır bırakamadığım ve binlerce TL aldığım, adım gibi güvendiğim bir sistem olan NAPOLYON‘dan bahsedeceğim. Eski arkadaşlar süperteklif olarak hatırlayabilirler. Daha sonra üyeler arasında yapılan anket ile ismi NAPOLYON olmuştur.

Napolyon bu işi Türkiye’de profesyonel bir şekilde yapan tek firmadır ve içinde “mail oku para kazan“, anket ile para kazan” gibi sistemlerin hepsini tek çatı altında barındırır. Size para kazandırmak için her türlü reklam modelini destekler ve bunları şu şekilde özetleyebiliriz:

 • E-mailinize gelen reklam ve anketlerden,
 • Facebook ile yapacağınız paylaşımlardan,
 • Cep telefonunuza gelen SMS reklamlarından,
 • Ev adresinize gönderilen ücretsiz promosyon ürünleri hakkında vereceğiniz fikir ve görüşlerden,
 • Size önereceğimiz ve profilinize uygun web sitelerine üye olarak,
 • Sizin referansınızla üye olan arkadaşlarınızdan sürekli Puan (Para) kazanırsınız.

İnternetten Nasıl Para Kazanırım?

Sisteme üye olduktan sonra paza kazanmak için profilinizi mutlaka tam olarak doldurmalısınız. Çünkü, profil bazlı reklam gönderimi yapılır. Yani cinsiyeti kadın olan birisine tıraş reklamı yapılmaz veya hobi kısmına spor yazan biri spor ile ilgili daha fazla reklam alır. O yüzden para kazanmak için gelen maillerin veya anketlerin çok olmasını istiyorsanız profilinizi eksizsiz olarak doldurun. Zaten profilinizi doldurduğunuz için bile başlangıçta 9-10 Lira kazanacaksınız.

Mail oku para kazan, anket doldur para kazan şeklindeki reklam modelleri e-mail adresinize geleceğinden, üyeliğinizi tamamladıktan sonra tek yapmanız gereken bu aşamadan sonra mail adresinizi belli aralıklarda kontrol etmenizdir. Her gelen mailde ne kadar puan kazanacağınız yazmaktadır. Örneğin; mail içeriğine tıklarsanız 100 puan, maili okursanız 50 puan, ankete katılırsanız 5000 puan, facebook’ta paylaşırsanız 500 puan şeklinde bilgi yazar.

Ne zaman ödeme alırım? Nap nedir?

Napolyon durumu eğlenceli hala getirmek için toplanan puanlara NAP ismini vermiş. Bu sebeple gelen mesajlarda puan yerine nap ifadesini göreceksiniz, şaşırmayın. Biriken puanlarınız yani nap’larınız 100.000 olduğunuzda 100 TL olarak para talep edebilirsiniz. Genellikle 3 gün içersinde banka hesabınıza ödeme yapılır.

Üyelik seviyeleri nelerdir?

Aktif üyeler ile pasif üyeler arasındaki farkı ortaya koymak için 3 kademeli üyelik sistemi var. Nap1, Nap1.5 ve Nap2. Örneğin; yeni üye olan biri Nap1 seviyesinde olacağından anket başına 2 lira kazanıyorken aynı anket için nap2 seviyesinde kişi 4 lira kazanacaktır. O yüzden üyeliğiniz seviyenizi arttırmak için mutlaka hergün napolyona giriş yaparak aktif kalın ve her gelen teklifi okuyunuz. Bu sayede zamanla üyelik seviyeniz otomatik olarak artacaktır.

Nasıl daha fazla kazanırım?

Profiliniz yeterince dolu değilse hergün reklam gelmeyebilir, o yüzden hızlı ve kolayca para kazanmak için arkadaşlarınızı davet etmelisiniz. Her üye olan arkadaşınız için 60 kuruş kazanırsınız. (nap1 seviyesi 30 kuruş kazanır). Bu rakam ise Türkiye’deki satış ortaklığı yapan sistemlerin bile üstündedir, genelde onlar 25 kuruş verirler. Siteye giriş yaptıktan sonra sol kısımda “Davet gönder” kısmını kullanabilirsiniz. Ayrıca, oradaki size özel linki arkadaşlarınıza facebook, skype, msn gibi araçları kullanarak gönderebilirsiniz. O linkten üye olanların sizin davetinzle üye olmuş olur.

Bunun haricinde hergün sisteme giriş yaptığınız için 60 kuruş kazanırsınız (nap1 seviyesi 30). Sırf siteye giriş çıkış yaptı diye para ödeyen başka bir site yoktur.

Ayrıca, zaman zaman yapılan kampanyalar ile çok daha fazlasını kısa yoldan kazanmanız mümkündür. Geçmişte yapılan araba, motosiklet kampanyaları gibi….

para kazan

Mail adresimi genellikle kontrol etmiyorum, ne olacak?

Eğer mail adresinizi kontrol etmiyorsanız, Napolyon’un facebook uygulamasını kabul etmelisiniz. Bu sayede facebook üzerinden gelen mailleri, anketleri ve teklifleri görebilirsiniz. Zaten gelen maillerde “facebookta paylaş para kazan” gibi bir sistem olduğundan dolayı bu uygulamayı kabul etmeniz gerekiyor.

100 TL biriktiremedim ve ödeme alamazmıyım?

Malesef nakit ödeme almanız için 100 TL hesabınızda olması gerek. Onun haricinde çeşitli sitelere puanlarınızı yani paranızı aktarabiliyorsunuz. Diğer sitelerle anlaşmalar yaparak sizlere kolaylık sağlamak için elinden geleni yapıyor.

internetten para kazan napolyon

Önemli

Üyelik bilgilerinizi doldurduktan sonra e-mail adresinize onay linki gönderilecektir. O yüzden mail adresinizin veya telefon numaranızın doğru olduğundan emin olun. Üyeliğinizin kabul edilmesi için mail adresinizi ve cep telefonunu onaylamanız, ardından siteye giriş yaparak profilinizi doldurmanız gerekmektedir. Aksi takdirde üyeliğiniz aktifleşmez, pasif üye olarak kalırsınız. Bu işlemi yapan kullanıcıların hesabına hemen belli bir miktar para geçiyor zaten. Kafanıza takılan herşeyi yorum bırakarak bana sorabilirsiniz.

Üye olmak için buraya tıklayınız.

Bol kazançlar….

Not: Tıkla para kazan, oku para kazan veya evden para kazan şeklinde bir çok sistem var ve bu sistemleri denemeden önce güvenilir olup olmadığını mutlaka araştırın. Boşyere zaman harcayıp, dolandırılmayın!

İnternetten para kazan – Napolyon için yorumlar “4”

 • EFEBEY:

  O 2500 TL Yİ ÇOK MERAK EDİYORUM YILLARIN ÜYESİ OLARAK :D KÜLLİYEN YALAN 2500 TL

  • Aklımı seveyim:

   Külliyen yalan diye aptalca bir önyargı içersine girmeseydin keşke. İnsanlar bilmedikleri konularda sallamayı veya ahkam kesmeyi çok seviyor. Yılların üyesi olman benim yalan söylediğim anlamına gelemez. Sen cahilsin ya, o zaman herkes yalancı mı? :p

   O kampanya napolyon olmadan önce süperteklif zamanında idi. (süperteklif üyelerin isteğiyle napolyon ismini aldı) Googlede eski kayıtları ararsan görürsün. Zamanında araba bile vermişlerdi, 2.500 lira mi veremiyecekler? :)

   süperteklif 2.500 lira

 • Neco:

  Sadece garanti bankasına mı ödeme yapılabiliyor ?

Bir cevap yazın

evden para kazan, para kazanmak, süper teklif,