Hursoft Misafirhane ve Pansiyon Yönetim Programı

Hursoft Misafirhane ve Pansiyon Yönetim Programı indir

Hursoft Misafirhane ve Pansiyon Yönetim Programı

İçerisinde bir misafirhanenin ihtiyaç duyacağı tüm modüller bulunmaktadır. Misafirhanenizin mali işlemlerini, misafir giriş çıkış işlemlerini kolayca takip edebilirsiniz. Özellikle misafir bilgileri, aile bilgileri, kütük bilgileri, oda durum bilgileri ve bunlarla ilgili tüm raporlar mevcuttur. Ön muhasebe modülleri ile misafirlerin tüm muhasebe işlemlerini ve cari hesap işlemlerini yapabilirsiniz. Parmak izi okuma sistemi, Kartlı Geçiş Sistemi, Turnikeli Geçiş Sistemi ile entegre çalışır. Böylece misafir giriş çıkışlarını kolayca takip edebilir ve raporlamalarını tek bir tuşa basarak alabilirsiniz.

 • Misafirleri kayıt edebilir, kat / oda / yatak bilgilerini girebilir, nüfus, iletişim, aile, yemek bilgileri kaydedebilir ve takibini yapabilirsiniz. Ödeme Tablolarını görebilir, Borç Ödenen Tahakkuk İşlemlerini yapabilirsiniz.
 • Misafirhanenizde kayıtlı olan misafirleri günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak borçlandırabilirsiniz. Borçlandırmayı senet, banka, kredi kartı olarak taksitlendirerek yapabilirsiniz. Toplam borç listesini, cari hesap ekstresini ve toplu senet basım işlemini tek bir tuşla alabilirsiniz.
 • Aile Bilgi Formu, Misafir Listesi, Borç Ödenen Listesi, Borcu olan misafirlerin listesini, Gelir ve Gider Tablosu, Makbuz Basımı, Adres Etiket Listesi, Ödemeyenlerin Listesi, Misafirhane Sözleşmelerini, Disiplin Kurulu için gerekli raporlar, Gün sonunda misafirhanede olan ve olmayan misafirlerin listesi vb raporlamalara tek bir tuşla ulaşabilir ve çıktısını alabilirsiniz.
 • Misafirhanenizde yapılan tamir ve tadilat giderlerini, elektrik, su ve yakıt giderlerini, yemek giderlerini, personel giderlerini, temizlik giderlerini vb. genel gider masraflarını girerek haftalık, aylık ve yıllık dökümlerini alabilirsiniz.
 • Misafirlerinizin ödeme ve depozito bilgilerini kaydedebilirsiniz. Tahsil ettiğiniz ödemeler için makbuz dökümünü alabilirsiniz. Ödeme planında öğrencinin borç ödeme ve kalan ödeme bilgisini görebilir ve tek bir tuşla alabilirsiniz.
 • Misafir Kayıt Defteri, Misafir Kütük Defteri, Personel Nöbet Defteri, Misafirhane Gelir Gider (Kasa) Defteri, Toplantı Karar Defteri, İşletme Defteri, Demirbaş Defteri ve Bilanço Defteri gibi misafirhaneniz için gerekli tüm defterleri otomatik olarak oluşturabilir, ve kriterlerine göre sorgulayarak çıktısını alabilirsiniz.
 • İşletmenizin tanımlı bankalardaki hareketlerini takip edebilirsiniz. Para yatırma ve para çekme gibi hareketleri kaydedebilir ve takip edebilirsiniz.
 • Raporlamaları istediğiniz özellik ve kriterlere göre sorgulayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Tüm Liste ve raporları PDF, Excel ve Word formatına aktarabilirsiniz.
 • Gelişmiş güvenlik şifre özelliği sayesinde bilgi gizliliğini sağlayabilirsiniz.
 • İşletme logosu ya da resmi yükleyebilirsiniz.
 • Programı çok kullanıcılı olarak birden fazla bilgisayarda kullanabilirsiniz.
 • Verilerinizi güvenilir ve kolay bir şekilde yedekleyebilirsiniz.
 • Gelişmiş güvenlik şifre özelliği sayesinde bilgi gizliliğini sağlayabilirsiniz.
Hursoft Misafirhane ve Pansiyon Yönetim Programı download

Bir cevap yazın

indir, program indir,