Help & Manual

Help & Manual download

Help & Manual

Help & Manual tek veya çoklu yardım dosyası hazırlama, düzenleme ve yönetme programıdır. Normal bir kelime işlemcide yardım dosyası (CHM) oluşturmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Help & Manual‘in WYSIWYG XML (ne görürsen onu alırsın) düzenleyicisi sayesinde görerek çalışmanızı yapabilirsiniz.

İhtiyaç olan tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olup, sezgisel bir ortam ve karmaşık olmayan yapı sayesinde yardım dosyaları ya da kullanım kılavuzları oluşturabilirsiniz.

Program HTML Help, Winhelp, HTML Files, Text files, Word, RoboHelp belgelerinizi içeri alıp, bağımsız görsel düzenleyici ile HTML Yardım, Çapraz-Platform Yardım, Adobe PDF, Visual Studio Yardım, Winhelp, Word belgeleri, e-kitap, kullanım kılavuzları gibi farklı dosya biçimlerinde çıktı alabilirsiniz.

Sezgisel çalışma ortamıyla, tüm biçimlendirme, dinamik bir tarz, karmaşık tablolar dahil modern bir kelime işlemcide bulunnan özellikleri de kapsar. Yardım ve kılavuz dosya projesi içine resim de eklenir. Program tüm Windows yardım dosya biçimlerini ayrı yapı içinde düzenleyebilir.

Birden fazla kaynak içinden yine birden fazla dosya biçimine kayıt yapabilir. Profesyonel kullanıcılar kendi HTML kodlarını ekleyebilir, proje üretmede kullanılan kod; konu, proje şablonları değiştirilebilir.

Tüm Windows Yardım dosya biçimlerine (HTML Help, Winhelp ve MS Help 2.0 / Visual Studio Help) çıktı oluşturabilir. Program doğrudan Microsoft Compiler ile bütünleşik olduğundan tüm çıktılar %100 uyumludur.

Programın Unicode desteğiyle Japonca, Korece ve Çince gibi birçok dil açısından sıkıntı olmadan dosya oluşturulabilir.

Kısıtlama ve lisans:

14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise (standart) 349$’dır.

Help & Manual download

Bir cevap yazın

indir, program indir,