Hatice Şendil ve Necati Şaşmaz gizli aşk yaşıyor

Hatice Şendilİşte Polat Alemdar’ın sevgilisi

Hatice Şendil’in, gerçekte de Necati Şaşmaz ile aşk yaşadığı öğrenildi.

Kurtlar Vadisi Pusu”nun kadrosuna Polat Alemdar’ın aklını başından alan güzel rolüyle dahil olan Hatice Şendil‘in, gerçekte de Necati Şaşmaz ile aşk yaşadığı öğrenildi.İkilinin tam beş aydır gizlice görüştüğü iddia ediliyor.

Polat AlemdarOna uygun rol yaratıldı

Miss Turkey 2001 yarışmasında aldığı üçüncülükle adını duyuran Hatice Şendil, şu sıralar “Kurtlar Vadisi Pusu“da üstlendiği rolle gündemde.Ancak, dizi kadrosuna Polat Alemdar’ın muhtemel sevgilisi olarak katılan Şendil’in söz konusu rolü tesadüf eseri almadığı magazin kulislerinde dilden dile dolaşıyor. İddiaya göre Şendil bu rol için seçilmedi, aksine bir süredir Necati Şaşmaz ile beraber olduğu için dizide ona uygun yer açıldı, yeni bir karakter yaratıldı.

Herkesten saklanıyorlar

Çifte yakın çevreler, sürpriz aşkın yaklaşık üç ay önce başladığını, ancak ikilinin özel hayatlarıyla gündeme gelmemek adına beraberliği saklamayı tercih ettiğini söylüyor. Daha önce de “Kurtlar Vadisi”ndeki rol arkadaşları Nefise Karatay ve Yasemin Öztürk‘le aşk yaşayan Necati Şaşmaz’ın, Şendil ile hem özel hayat hem de dizi setini paylaşmaya ne kadar devam edebileceği ve bu yeni ilişkinin akıbeti merak konusu.

Hatice Şendil Fotoğrafları

Hatice Şendil ve Necati Şaşmaz gizli aşk yaşıyor için yorumlar “93”

 • Suna:

  Arkadaslar bırakın sasmasapan konuşmayın . Adam kimi sevse kendi bilir, can Polat, Sana Allah tan büyük mutluluklar, uzun ömrüler, saglık iyilik dileriz. Âmin ( kendim Türkçeyi iyi bilmiyorum yabancıyim yanlis olsa efidersiniz).

 • ayşe:

  abi    madem    bu    adam   bu   kadınla    aşk   yaşıyor    kanıtlayın   da    görelim     ben    hayatımda     bu   magazinciler     kadar     yalancı    manyak    varmıdır    bilmiyorum     bir    admı   yakalayamadılar    acaba   türk    magazinciler   kadar   beceriksiz    varmıdır   hep   iftira    hep   yalan    magazinciler    sadece    kendilerini     gösteren    ünlüleri    sözde   yakalıyorlar    eğer    şu    kadarcık   işlerini   biliyorlarsa    yakalayın  da    görelim     ama    yok    bunlar   ancak   bu   kadarını    yapabiliyor   yoksa   çokda    maharetli   olduklarından    değil.

 • şevvall:

   necati şaşmaz la  gerçek aşk yaşamıyo kesin   hem çok saçma film  6 kişiye karşı 3 kişi yenio

 • ümmühan cıvlan:

  ben necati şaşmaz gibi bir sevgilim olsun isterim ama olamayacağını hissediyorum

 • ümmühan cıvlan:

  bence Necati şaşmaz en çok özgü namal ile yakışıyorlar Diziye  geri  dönsün  bence…

 • sonbahar:

  ya arkadaşlar özel hayat tan kime ne .isteyen istedigini yapar.niye kendinizi yoruyorsunuz ki.öyle bişey varsa ikiside yakışıyo mutluluk dilerim.ben muhammete katılıyorum.çok yakışıyorlar
   

 • muhammet:

  ya kardeşim ne demek necati abimizin öle işlerele işi olmaz olcak tabi erkek adamada bu yakışır şahsen ben necati abiyi hatice ablaya çok yakıştırıyorum
   

 • fatma:

  ya arkadaşlar ebru polat kavgasına niye giriyorsunuz ki necati şaşmazda bir can değil mi o da aşık olamazmı yani elbette bir gün evlenecek  bence hatice şendille birbirlerine çok yakışıyorlar bi de bunun kavgasını yapmayın

 • tuğçe:

  Necati şaşmazın hayranıyım onu çok seviyorum hatice güzel bir bayan ama necatiye layık değil

Bir cevap yazın

Hatice Şendil, Hatice Şendil fotoğrafları, Necati Şaşmaz, Polat Alemdar,