Hadise Maxim dergisinde

Hadise Maxim dergisiKaprissiz erkekten nefret ediyorum.

Maxim dergisi, Hadise ile Amsterdam’da özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi.

Birbirinden seksi pozlar veren ünlü şarkıcı, bir erkekte en nefret ettiği özellikleri şöyle sıraladı: “Kaprissiz olması, her şeyi kabul etmesi ve sevgilisini annesinin yanında koruyamaması…”

Maxim dergisi, Hadise ile Amsterdam’da özel bir fotoğraf çekimi gerçekleştirdi. Objektif karşısına birbirinden seksi pozlarla geçen ünlü şarkıcı, dergiye verdiği röportajda bir erkekte en nefret ettiği özellikleri de sıraladı: “Kaprissiz olması, her şeyi kabul etmesi ve sevgilisini annesinin yanında koruyamaması…”

Sadece 23 yaşında ve henüz 17 yaşındayken Avrupa’da isim yaptı Hadise. Kendini bildi bileli müzikle iç içe yaşadığını ve bu durumdan hiç pişmanlık duymadığını söylüyor. Kendisini bir müzik virtüözü olarak tanımlamasa da “Müzik benim hayatım” diyerek tutkusunu ortaya koyuyor. En nefret ettiği şey ise kendisinden daha önce star olmuş bir ismin kopyası olarak lanse edilmesi. “Bana asla Belçikalı Beyonce demeyin. Kimse bir Amerikan prodüksiyonunun ucuz bir kopyasına değer vermez” diyerek net tavrını koyuyor. Zaten yeni albümündeki 17 şarkının 14’ünün sözünü ve müziğini yazarak yaratıcılığını da gösteriyor.

Türk ezgilerini kullanmak istiyor, sahnede binlerce kişinin önündeyken sadece sesine güvenmek onu kesmiyor. Danslarıyla, şovlarıyla sahneyi dolduruyor. Seyirci ona enerji veriyor ve o da karşılığını fazlasıyla sunuyor. Özellikle Türkiye’deki konserleri gerçek bir parti havasında geçiyor. Sezen Aksu’nun sözlerini yazdığı “Deli Oğlan” şarkısının seksi görüntüler sergilediği klibi, en çok izlenenler arasında…

Sizinle ilgili en büyük yanılgı ne?- Magazinsel olarak bakılırsa, her önüme gelenle birlikteymişim gibi yazılıyor olmam. Bu gerçekten büyük bir yanılgı ve hayli komik! Diğer taraftan, kendimle ilgili yanılacak ve yanıltacak ölçüde bir durum asla söz konusu olamaz. Bu konuda son
derece hassasım.

Belçika’da değil de Türkiye’de yetişseydiniz ne değişirdi?

– Galiba hiçbir şey değişmezdi. Çünkü ben zaten neysem oyum.

İnternet sitenizde “Türkiye modern bir ülke” diyorsunuz. Göründüğü kadar pembe bir tablo mu Türkiye’ninki sizce?

– Tablonun ne kadar pembe olduğu biraz da sizin nereden ve nasıl baktığınıza bağlı. Ben Türkiye’ye sevgi, sadakat ve hasretle bakıyorum. O yüzden benim baktığım yerden ülkem harika görünüyor.

10 sene sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?

– 10 sene sonra kendimi “layık olduğum yerde” görüyorum.

“A Good Kiss”… Sizin unutamadığınız bir öpücük var mı?

– İlk öpücük, herkes için çok özeldir. Bu, benim için de geçerli. Ama bende saklı kalsın. Çok özel ve tatlıydı. Bunu diyebilirim sadece.

Genel olarak bir erkekte en nefret ettiğiniz özellik ne olabilir?

– Kaprissiz olması, her şeyi kabul etmesi ve sevgilisini annesinin yanında koruyamaması.

Sizi şu an ne duymak heyecanlandırır?

– Bir saat sonra sahneye çıkmalıyım ve heyecandan ölüyorum!

Son olarak, Maxim çekimi nasıl geçti?

– Philip Riches ile ilk kez çalıştım. Buna rağmen Philip ve ekibi çok başarılıydı. Fotoğrafları gören herkes farklı bir Hadise ile karşılaşacak.

Şarkıcı Hadise Fotoğrafları

Hadise Maxim dergisinde için yorumlar “18”

Bir cevap yazın

hadise, Hadise bikinili resimleri, Hadise fotoğrafları,