Google Books Downloader

Google Books Downloader download

Google Books Downloader

Google Books Downloader, Google’nin kitap sitesi üzerinden kitap indirme programıdır. Google’nin kitap arama sitesine 3 milyondan fazla kitap kayıtlı olup, telif hakkı olmayan ya da dolan kitapları ücretsiz görüntüleme yanında diğer kitaplara da sınırlı erişim sağlanabiliyor.

Google tarafından yürütülen bu çalışmanın amacı dünyanın her tarafındaki kütüphanelerden interent kullanıcıların yararlanması. Bu sitede yer alan kitaplar sadece görüntülenebilir. Google indirmeye izin vermiyor.

Google bu projede, diğer projelerin aksine dijital kopya koruması olmadan ücretsiz elektronik kitap indirmeye ve diğer cihazlarda kullanmaya da izin vermiyor.

Google Books Downloader ise Google’nin izin vermediği kitap indirmeyi, PDF ve JPG olarak indirebilir. Tabii her kitabı indiremiyor.

Küçük boyutu, tek pencere ve basit yapısıyla eğer Google Books içinde kitap görüp, indirmek istiyorsanız, bu programı denemekte yarar var. Yapmanız gereken sadece indirilecek kitabın adresini programın URL kısmına yapıştırmak ve ‘Start’ tuşuna basmak. Hepsi bu kadar. İyi indirmeler.

Google Books Downloader download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,