GOM Video Converter

GOM Video Converter indir

GOM Video Converter

Videolarını istediğin formata çevir! iPad, iPod, PSP, MP3 player, cep telefonları veya oyun konsollarına uyumlu hale getirmek artık çok kolay!

GOM Video Converter, ençok tercih edilen ve neredeyse açamadığı ses ve video dosyası kalmayan Gom Player’in üreticisi tarafından dosyalar arasında dönüştürme yapma programıdır.

STREAMING VİDEO İNDİREBİLİRSİN: Youtube, Vimeo gibi video arşiv sitelerindeki istediğiniz videoyu GOM Video Converter sayesinde hızlıca indirebilirsiniz ve dilerseniz indirdiğiniz videoyu istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz. Çok sayıda dosya biçimini destekler: Hemen hemen tüm video formatlarını destekler. Ayrıca GOM Video Converter sayesinde video içine altyazı ekleme, ses çıkarma, ses ekleme, kendi logonuzu gömebilme işlemlerini yapabilir, anlık önizlemeler
oluşturabilirsiniz.

Videolar her cihazda çalışır: iPhone, iPad, iPad 2, iPod Touch, iPod Nano, iPod Classic, PSP, PS3, Xbox 360, Wii, Zune, Blackberry, Android (Nexus One, Xperia X10, HTC Magic HTC Desire, Galaxy S), Walkman ve daha fazlasını destekler.

GOM Video Converter için Sistem Gereksinimleri:+ İşletim sistemi: 32bit veya 64 bit Windows XP (SP2 veya üstü), Windows Vista, ve Windows 7 sürümlerinde çalışır. Windows XP SP1 ve alt sürümler için uyumlu değildir.

+ CPU (İşlemci): Intel Pentium 4 ve üstü
+ Bellek (RAM): 128MB RAM veya üstü
+ Diğer:
+ Internet Bağlantısı (GOM Video Converter’ indirip kurduktan sonra 30 gün içinde lisans doğrulaması yapmanız gerekir. Lisans onaylanmadan önce yazılım bazı kısıtlamalar yapabilir.)
+ Direct X9.0c veya üstünü isteyebilir.
+ Windows Media Player 9 veya üst versiyonuna gereksinim duyabilir.
+ Intel Quick Sync Video kullanmak için, Sandy Bridge CPU (2. gerenation Core i3, i5, i7) ve Intel HD Grafik 2000/3000 etkin bir sistem olması gerekir.
+ Videolarınızı seyretmeniz için GOM Player kullanmanız tavsiye edilir.

Programı 30 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise 34.95$’dır.

GOM Video Converter download

Bir cevap yazın

indir, program indir,