GoldLock cep telefonu dinlemeyi önlüyor

GoldLock telefon dinlemeLidyum Bilişim tarafından Türkiye distribütörlüğü yürütülen GoldLock yazılımı, Nokia cep telefonlarında dinlenmeyi önlüyor.

Cep telefonunuzun dinlendiğini mi düşünüyorsunuz? Son zamanlarda sıkça duyduğumuz cep telefonu dinleme vakalarından şüpheleniyorsanız, ya da cep telefonunuzla hayati önem taşıyan gizli konuşmalar yapıyorsanız size iyi bir haberimiz var. Lidyum Bilişim tarafından Türkiye distribütörlüğü yürütülen GoldLock yazılımı Nokia cep telefonlarında dinlenmeyi önlüyor.

GoldLock yazılımının amacı gizlilik gerektiren cep telefonu konuşma ve yazışmalarının en hızlı, güvenli ve ekonomik yöntemle başkaları tarafindan dinlenmesini ve görüntülenmesini engellemek. İsrail Savunma Bakanlığı tarafından sertifikalandırılan yazılım Nokia’nın yaygın olarak kullanılan bir çok modeli ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Askeri düzeyde ve kırılması imkansız çift katmanlı şifreleme algoritmaları kullanan yazılımın oluşturduğu şifreleme anahtarları otomatik olarak cep telefonu tarafından oluşturuluyor ve harici bir sunucuya ihtiyaç duyulmuyor.

Ürünün sipariş prosedürü ise şöyle işliyor: Fatura bilgileriyle, yazılımın kullanılacağı cihazın model ve IMEI numaraları firmaya bildiriliyor. Fatura kesilip alıcıya fakslandıktan sonra, kredi kartı ya da banka havalesi ile ödeme yapılıyor. Ardından lisans ve kurulum programı 3 ila 5 iş günü içerisinde e-posta yoluyla alıcıya iletiliyor. Ürünün birim lisans fiyatı 1056 USD+KDV.

Ayrıntılı bilgi için: www.sifreligsm.com

Bir cevap yazın