Galaya Aysun’un elbisesi damgasını vurdu

Şeytanın Pabucu filminin başrol oyuncusu Aysun Kayacı, galaya yeni yaptırdığı silikonlarla damga vurdu. Göğüslerine silikon taktıran Aysun Kayacı, dekolte kıyafetiyle dikkat çekti. Rol arkadaşı Fatih Ürek’in dudak silikonları da görenleri hayli şaşırttı.

Başrollerini Aysun Kayacı ve Fatih Ürek’in paylaştığı “Şeytanın Pabucu” adlı filmin galası önceki gece Maslak TİM’de gerçekleştirildi. 26 Aralıkta vizyona girecek filmin galasına modacı Siren Ertan’ın hazırladığı göğüs dekolteli bir kıyafetle gelen Aysun Kayacı, tüm davetliler ve basının ilgi odağı oldu. Kayacı’nın, kıyafetinin ve takılarının sponsor tarafından karşılandığı öğrenildi.

Galaya Milli Takım ve Bayern Münih’in yıldız futbolcusu Hamit Altıntop da katıldı. Halil isminde bir de ikiz kardeşi olan Hamit, sürekli “Siz Hamit mi Halil misiniz” sorularına maruz kalınca yüksek sesle “Hamit! Ben Hamit” şeklinde yüksek sesle bağırınca davetlileri kahkahaya boğdu. Şeytan’ın Papucu filmi, bir ilki de gerçekleştirerek “6 haftada 6 araba” kampanyası başlattı. Filmi izleyenler arasından 6 talihliye 2009 model Dacia Sandero hediye edilecek.

Gala’dan Fotoğraflar:

Bir cevap yazın

aysun kayacı, Aysun Kayacı fotoğrafları, fatih ürek, Şeytanın Pabucu,