FreeFixer

FreeFixer download

FreeFixer

FreeFixer, ücretsiz bir güvenlik yazılımıdır. Yazılım bilgisayarınıza bulaşan viüsler dışındaki istenmeyen zararlıları tespit edip silebilmenizi sağlamaktadır. Yazılımla bilgisayarınıza bulaşan reklam araçlarını, casus yazılımları, truva atlarını, rootkitleri ve diğer zararlıları tespit edip temizleyebilirsiniz.
FreeFixer yazılımı yaptığı tarama işlemi sonucunda bu gibi zararlıların bilgisayarınızda yaptığı zararlı faaliyetleri belirleyerek size liste halinde şüphelendiği dosyaları sunar. Bu zararlılar özellikle Windows başlangıç uygulamalarına, tarayıcınıza yüklenen zararlı yardımcı nesnelere, Windows hizmetlerine, TCP/IP ayarlarına, host dosyalarına bulaştığından önemli riskler oluşturur.
Yazılımla tespiti yapılan dosyalardan gerçekten bilgisayarınıza zarar verilebilecek olanlar üzerinde işlem yaparak temizleyebilirsiniz.

Önemli Uyarı: Zararlı içerik olduğuna emin olmadığınız dosyalar üzerinde işlem yapmayınız. Zira bilgisayarınıza gerekli bir sistem dosyasının silinerek ortaya çıkabilecek zarardan bizler sorumlu değiliz.

FreeFixer download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,