Favori film repliklerinizi GIF’e çevirin: Quotacle

Bazı filmler vardır; replikleriyle, diyaloglarıyla akıllara kazınır. Zamanla çoğu sahnesini unutsanız bile bu sözleri unutmazsınız. İşte bu replikleri bir araya getiren yeni bir servis Quotacle, sadece popüler film diyaloglarını sunmakla kalmıyor; bunları kısa videolar eşliğinde yeniden hafızamızda canlandırıyor; bu da yetmiyor bu replikleri sosyal ağlarda paylaşabileceğimiz GIF’lere dönüştürmemizi sağlıyor.

film repliklerinizi GIF çevirin Quotacle

Sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir filmi izledikten sonra bizi IMDB Quotes’a bakmaya sürükleyen film diyalogları artık daha interaktif ve daha akılda kalıcı. Beta versiyonu şu anda yayında olan Quotacle 143 filmden 250 binden fazla repliği arşivinde bulunduruyor.

Quotacle’ı rakiplerinden farklılaştıran özelliği ise her repliğin embed edilebilir bir video ile geliyor oluşu. Filmde repliğin geçtiği sahnenin embed kodunu alabiliyor ve bloglarınızda yayınlayabiliyorsunuz. İsterseniz direkt linkini de paylaşabiliyorsunuz.

Bununla da yetinmezseniz konuşmayı mp4 dosyası olarak bilgisayarınıza indirebilir ve arka arkaya “I am your father” repliğini dinleyebilirsiniz.

Quotacle’ın daha da güzel bir özelliği ise bu replik içeren sahneleri GIF’e dönüştürme fırsatı vermesi. Özellikle Tumblr’da bu tarz GIF’lerin sık sık döndüğünü ve rekor düzeyde reblog edildiğini düşünürsek Quotacle sayesinde artık siz de kendi viral GIF’inizi yapabileceksiniz.

İster Fight Club’dan bir replik seçin, ister tercihinizi Star Wars’dan yana kullanın; favori filminizin en can alıcı diyaloglarından viral olabilecek GIF’ler oluşturmanızı sağlayacak Quotacle ile sinema dünyasında eğlenceli bir gezintiye başlamak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Bir cevap yazın

film replikleri, gif, Quotacle,