FileWing

FileWing download

FileWing

Bir dosyayı Windows içinden silmek demek bu dosyanın gerçekten silindiği anlamına gelmez. Çoğu bilgisayar kullanıcısı bir dosyayı sildiğinde bir daha kimsenin erişemiyeceğini sanır. Fakat durum öyle değil. Silinen dosya sadece fiziki olarak gözden kaybolur. Ama yine diskte tutulur. Disk üzerinde yapılacak bir geri yükleme durumunda dosya yine ortaya çıkar. Piyasada çok sayıda veri kurtarma yazılımı mevcut. Yapılacak bir tarama ile silinen dosyalara erişilebilir.

FileWing hem veri kurtarma programı hem de veri kurtarma programlarıyla bir daha geri getirilemeyecek şekilde dosyaları silme programıdır. Dosyayı silerken üzerine birçok kez yazarak veriye erişimi engeller.

Program güvenli silme için farklı yollar kullanır. Silinecek dosya 1-35 kez arası üzeri yazılarak silineceği gibi. Bu yöntemler bilimsel olarak kanıtlanmış olup ve dosya silindikten sonra bir daha kurtarılamaz.

Program kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu doğrultuda fazla ayarlarla uğraşmadan adım adım işlem yapılabilir.

Program ücretsizdir. Fakat biraz daha özelliğe sahip Pro sürümü de mevcut. Pro sürümde derin tarama yapılıp, zarar görmüş dosyalar kurtarılabilir. Ayrıca süzgeç kurularak sadece dosya uzantısına göre ya da belge, müzik, video taraması yapılabilir. Pro sürümün fiyatı ise 19.90€’dur.

Ücretsiz kullanımı hakkında:
Program ücretsizdir fakat ürün anahtarı almalısınız. Bunu da şu şekilde yapıyorsunuz. Öncelikle açılan pencerede bulunan e-posta ve isim kısmını doldurup altta bulunnan “get free unlock code now” tuşuna tıklayın. Daha sonra e-posta adresinize gelen ürün etkinleştirme kodunu kayıt kısmına girip “unlock now” dedikten sonra programı ücretsiz kullanabilirsiniz.

FileWing download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,