Fantezi kulüpleri

Kabukicho Japonya’nın başkenti Tokyo’daki fetiş kulüpleri gidenlere akla hayale gelmeyecek fantezilerin kapısını açıyor.

Japonya’da yer altı seks endüstrisinin merkezi Kabukicho…Burada sınırsız fetiş ve fantezi sunuluyor. Seks endüstrisinin 20 milyar dolarlık bir ciroyu sırtladığı Japonya seks konusunda sanki öte dünyadan çıkagelmiş gibi. Sadece Kabukicho bölgesi bile barındırdığı 5000 seks dükkanı, birbirinden bağımsız yüzlerce fetiş kulübü ve sayısız geneleve ile dünyanın başka hiçbir noktasıyla kıyaslanamayacak kadar uçuk bir yer.

Tabii bu derece özel olması, gerçekleştirilmek istenen fantezilerin bedelini de özel yapıyor. Herşey yasal Seks kulüplerinde fiyatlar kesinlikle pazarlığa açık değil. Fanteziler önceden belirleniyor. Yaşanacak eğlencenin bedeli peşin ödeniyor. Çıplak karoke, liseli kızların kullanılmış iç çamaşırlarının bulunduğu otomatlar, deniz hayvanlarıyla sevişen kadınlar gibi fanteziler sunuluyor. Kabukicho’da her şey yasal. Fortçuluk, tecavüz, bir hostesi taciz etmek veya kadın polisi kucağa yatırıp poposunu tokatlamak da dahil…

Fantezi kulüpleri, Fetiş kulüpleri

Bir cevap yazın