Fadik Sevin Atasoy sert tepki verdi

Fadik Sevin Atosoy sevişme, Zeynep'in Sekiz GünüFadik Sevin Atasoy, “Zeynep’in Sekiz Günü” filmi nedeniyle aldığı eleştirilere sert tepki verdi.

BABASI Sönmez Atasoy ile birlikte TRT’de Dr. Önder Aytaç’ın programına konuk olan Fadik Sevin Atasoy, “Zeynep’in Sekiz Günü” filmi nedeniyle aldığı eleştirilere sert tepki verdi.

Genç oyuncu, filmdeki cüretkar sahnelerin basına yansıması ve yapılan tartışmalarla ilgili şunları söyledi: “Bunu yapanların ayıbıdır. Evet, canımı çok yaktılar ama şanslıyım ki mesleğe vakıf bir anne-babaya sahibim. Onlar bana bu konuda en büyük desteği verenler oldu. Çünkü neyi niçin yaptığımı gayet iyi biliyorum. Bir karaktere hayat verdim, can verdim, kan verdim. Bunu yapmak ayıpsa da bunu yansıtanların ayıbıdır. Onların adına utanıyorum.”

Fadik Sevin Atosoy‘un, “Zeynep’in Sekiz Günü” filmindeki sevişme sahneleri, film vizyona girdiği günlerde çok konuşulmuştu.

Sahnelerden bazı kareler:

Fadik Sevin Atasoy sert tepki verdi için yorumlar “5”

 • irfan akar:

  benim sevgilim gibi akşamları yatmadan resimlerine bakmam onun nekadar asaletli ve sevecen biri olduğunun farkında oluyorum o benim için herkesten önce ki ben bile bukadar aşık olduğum ve sevdiğim birine bişey demiyorsam kimsenin bunlara karşı bişey demesine hakkı yok o mesleğinin içinde masumdur çünkü dışardan bakıldığı gibi değil çekim stüdyosu benim hayatımda ki tek bayandır fadik saygılarımlaaaa

 • irfan akar:

  şu kadarını söyleyeyim ben aslında fadik e aşığım eyer sevgilim olsaydı tabiki bende istemezdim böyle soyunmassını ama diğer acıdan bakınca sanat ve sanatcı farkını hatırlıyor insan ben hak veriyorum fadiğime onu çok seviyorum ve evimde resimleri asılıdır kimse benim kadar ona değer veremez aşkım o benim

 • fatoş:

  bu şeyleri size hiç yakıştırmadım artık sizi sevmiyorum ben büyük bir hayranınızdım ama artık deil.

 • alev:

  arkadaslar lütfen böyle hakaretler yazmayalim..evet fadik dogru söylüyor bu bir meslek bu bir sanat eger bu ise girdiysen,elbette sevisme sahnende olacak öpüsmede….artik günümüzde böyle seyleri ayiplamak biraz tas devri zamani olur…modern bir türkiye´de yasiyoruz ve herkes istedigini yapar bu ülkede…eger senin hosuna gitmediyse,eger sen buna bakamayacaksan,o zaman sende bakma.zorlayan yok seni…bu arada fadik abla cok iyi oynamissin rolünü tebrikler ve basarilarinin devamini diliyorum:)

 • BABA'YA!:

  sevişme sahnelerine baba desteği diye haber sanatçı baba SÖNMEZ ATASOY kızıda babasına layık Allahım bu nasıl bir baba ya anadan üryan tüm Türkiyenin gözü önünde en mahrem yerler çıldırmak üzereyim bu nasıl babadır bilemedim çok utandım kendimden kadınlığım dan herşeyden bubun adı da sanat FADİK SEVİN ATASOYA şunu sormak isterim baban ümitsiz vaka belli değer yargıları falan kalmamış peki ya birgün çocuk sahibi olursan o iğrenç sahneleri belkide çocuğunun arkadaşları bile bakıp öfff annende ne hatunmuş dicekler bence çocuk falan yapma çünkü onun seni seçmek gibi hakkı yok (düzenlendi. admin)

Bir cevap yazın

Fadik Sevin Atasoy, Fadik Sevin Atasoy fotoğrafları, Zeynep'in Sekiz Günü,