Facebook’ta arkadaşınıza video ile teşekkür edin

Facebook’un yeni özelliğiyle arkadaşlarınıza kişiselleştirilmiş videolarla teşekkür edin.

facebook teşekkür video

10. yılı için hazırladığı kişiselleştirilmiş video ile beklentinin üzerinde ilgiyle karşılaşan Facebook yine kişiselleştirilmiş video projesiyle karşımızda.

Şubat ayında 10. yılı için hazırladığı Look Back ile kullanıcılarının hatıralarını tazeleten Facebook yeni projesi Teşekkür Et ile kullanıcıların arkadaşlarına kişiselleştirilmiş video ile hafızları tazeleyerek teşekkür etmesine olanak tanıyor. Facebook’un video odağında yatırımlarını gösteren projenin detaylarını birlikte inceleyelim.

Kullanıcıların arkadaşlarına teşekkür etmesi için Teşekkür Et sayfasını oluşturan Facebook buradan ilgili arkadaşları listeliyor. Kişiler arasında seçim yaptıktan sonra Eski Arkadaş ve Arkadaş olarak ayrım yaptıran Facebook birlikte fotoğrafları derleyerek videonun oluşturulmasını sağlıyor.

Kullanıcıları arası etkileşimi ve Facebook’ta video izlenmeyi artıracak Teşekkür Et projesi dilimizin haricinde Almanca, İtalyanca, İngilizce, Fransızca, Portekizce, İspyanyolca dillerinde kişiselleştirilebilmeye de olanak tanıyor.

Arkadaşınıza kişiselleştirilmiş video ile teşekkür etmek istiyorsanız buradan başlayabilirisiniz.

Bir cevap yazın

Facebook, teşekkür et, video,