eXPert PDF Editor

eXPert PDF Editor download

eXPert PDF Editor

eXPert PDF Editor, PDF dosyalarınızı düzenleme, açma, izleme ve yazdırma programıdır. Normalde PDF dosyaları üzerinde düzenleme yapılamazken, program sayesinde orijinal PDF dosyalar üzerinde düzenleme yapılabilir. Programın içine varolan bir PDF dosyasını sürükleyip, bırakarak düzenleyebilirsiniz. Ayrıca metin ya da resim de eklenebilir.

Özellikler:

  • PDF dosyalarını yazdır ve görüntüle: Herhangi bir PDF dosyasını açarak yönetebilir ve yazdırabilirsiniz. Yazdırma seçenekleri içinde sayfalar, köprüler, yer imleri, küçük resimler de bulunur. Programı Internet Explorer’in varsayılan PDF görüntüleyicisi olarak da kullanabilirsiniz.
  • Program sayesinde PDF dosyası içinne yorum ve notlar eklenebilir.
  • PDF dosyaları değiştirilebilir: PDF dosyaları değiştirilebilir, belgeye şifre konulabilir, diğer belgelerden sayfalar birleştirilebilir, sayfalar çıkartılabilir ve sıralanabilir.
  • Yer imleri düzenleyicisi: Yer imleri ekleme, düzenleme, biimlendirme, tekrar konumlandırma ve silme işlemi yapılabilir.
  • Vektörel çizim, resim, metin nesneleri görüntüleme ve vektörel çizimler üzerinde değişiklik yapılabilir.
  • Kullanıcı dostu özelleştirilebilir arayüz: Program Microsoft Ofis kullanıcıları düşünülerek aynı tarzda arayüze sahiptir. Bu doğrultuda program daha kolay kullanılabilir.

Kısıtlama ve lisans:

Programı 15 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise (pro) 59€’dur.

eXPert PDF Editor download

Bir cevap yazın

indir, program indir,