"ücretsiz programlar" etiketine sahip yazılar

26 Mayıs 2014

Sid Meier’s Sim Golf Patch download. İlginç oyun Sim Golf için yama. Bir çok kilitlenme hatası düzeltilmiş.

24 Mayıs 2014

Test Hazırlayıcı Soru Bankası indir Soruları sanal ortama taşıyarak zamanla oluşturacağınız soru bankası içerisinden belirlenen kriterlere uygun test kağıtları hazırlayan bir test otomasyonu. Programda istediğiniz kadar sınıf, konu ve alt […]

24 Mayıs 2014

Cubik Screen Saver download Resimde de gördüğünüz gibi çocukken ve hatta büyüdüğümüz halde çoğumuzun yapmayı hala beceremediğimiz bu yapbozu Ekran koryucusu olarak seyretmek o kadar sinir bozucu değil.

23 Mayıs 2014

ASFRecorder download. İnternet üzerinden yayın olarak yapılan ve bilgisayara kaydedilemeyen ASF dosyalarını bilgisayarınıza kaydetmeye yarayan bir program. Ayrıca program ile beraber kaynak kodunu da bulabilirsiniz.(.asx, .wmx., .wmvt) Not: Bu program […]

23 Mayıs 2014

W32.Klez Removal Tool download. Bilgisayarlarda her zaman sorun olarak karşimiza çıkan bir virüs. Symantec tarafından üretilen bu program bilgisayarınızın içinde bulunan tüm [email protected], [email protected], W32.ElKern.3587, ve W32.ElKern.4926 virüslerini temizler.

23 Mayıs 2014

JVMine Applet download Windows’un meşhur Mayın Tarlası oyununun web sayfalarınızda online olarak oynanabilmesine olanak sağlayan bir applet.

23 Mayıs 2014

Turncoat Game Applet download Mastermind oyununun applet versiyonu. Web sayfalarınızda online olarak oynanabilme hizmetini bu appletimiz sayesinde verebilirsiniz.

23 Mayıs 2014

Iceblox Game App. indir Sayfalarında online oyun hizmeti vermek isteyen arkadaşlar için mükemmel bir oyun appleti. Penguenle buz bloklarını alıyorsunuz. Ama ateşlere dikkat. Grafikleri süper.

23 Mayıs 2014

Microsoft ASP.NET Framework Service Pack 1 download. Microsoft ASP.NET kullanıyor iseniz bu servis güncellemesini yapmanız gerekmektedir.