Esrarengiz: Çınar Kasabası Hayaletleri Koleksiyoncu Sürümü – Oyun

Esrarengiz: Çınar Kasabası Hayaletleri Koleksiyoncu Sürümü indir

Esrarengiz: Çınar Kasabası Hayaletleri Koleksiyoncu Sürümü

Bırakın hayatınızın en heyecanlı hikayelerinden biri başlasın! Güneş batarken, güçlü bir fırtına sonrası uyandığınızı hayal edin. Kendinizi küçük bir kasabanın hemen dışında, yolun kenarında buluyorsunuz. Aklınızın hatırlayamadığı ya da hatırlamayacağı sarsıcı olayları vücudunuz anımsadıkça iliklerinize kadar titriyorsunuz… Çınar Kasabası’nın çağlardır süren gizemini çözmeye cüret edecek misiniz?

Vermont’un huzurlu ve doğal görüntüsünde, hangi eski kötülük yatıyor? Muhteşem saklı nesne bulmacası ve heyecanlı bir dedektif macerası oyunu olan “Esrarengiz: Çınar Kasabası Hayaletleri”nde, kayıp bir genç kızı bulun ve kendinizi kurtarın!

NOT: Bu oyunda sürekli şüphe hissi uyandıran ve bir sürü korku dakikası olan yüksek gerilim vardır. Uyarıldığınızı bilin!

Oyunun ana özellikleri

  • 46 güzel yer
  • 14 saklı nesne sahnesi
  • 11 bulmaca
  • 6 karakter
  • 5 saatlik oynama süresi

Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun tamamen Türkçedir.

Kısıtlama ve lisans:

Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$

Esrarengiz: Çınar Kasabası Hayaletleri Koleksiyoncu Sürümü – Oyun download

Bir cevap yazın

indir, program indir,