Esrar partisindeki yıldız! – Rosie Huntington-Whiteley

Rosie Huntington-WhiteleyKate Moss’u Burbery’s reklamlarından eden taze modellerden Rosie Huntington-Whiteley arkadaşlarıyla çekilmiş esrar çeken fotoğrafı İngiltere’de büyük yankı uyandırdı.

21 yaşındaki İngiliz model Rosie Huntington-Whiteley, 34 yaşındaki top model Kate Moss’un uzun yıllardır yürüttüğü Burbery reklamlarını kapmıştı.Moss’u ünlü eden Burbery’sin ünlü modeli reklamlardan almasına neden olarak kokain kullanması gösetrilmişti. Ancak taze model Rosie’nin çok eleştirilen Kate Moss‘un hızlı yaşam tarzına yetişeceği kesin. Whiteley’in geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla beraber esrar kullanırken çekilmiş fotoğrafı İngiliz basınına bomba gibi düştü. Fotoğrafta üç genç ‘bong’ adı verilen esrar içmeye yarayan özel bir pipodan duman çekiyorlar.

Geçen ay ünlü İngiliz aktör Sam Riley ile Burbery’s için kamera karşısına geçen Rosie’nin, Mario Testino imzalı reklam fotoğrafları Londra Billboard’larını süslüyor.

İngiltere’nin en hit sayfiye merkezlerinden biri Devon’da büyük bir çiftlikte büyüyen Rosie bundan beş yıl önce 15 yaşındayken Londra’da keşfedilmişti. Moda basamaklarında hızla yükselen Rosie Huntington-Whiteley, Burberys’in yeni yüzü olarak seçildiğinde bunun başına gelen en iyi şeylerden biri olduğunu söylemişti. Burberys tarafından yalanlanan fotoğraftaki kızın Rosie olduğu annesi tarafından kabul edildi. Ünlü moda markasının genç modele bundan sonraki tutumu ise merak konusu!

Rosie Huntington-Whiteley

rosie-huntingtonesrar.jpg

Bir cevap yazın

Esrar partisi, Rosie Huntington-Whiteley, Rosie Huntington-Whiteley fotoğrafları,