Erkeği tahrik etme formülleri

Erkeği tahrik etme formülleriEvlilikte, bazı ufak numaralarla yataktaki heyecanı koruyabilirsiniz. Erkeğinizin aklını başından almak için seksi iç çamaşırlarınızı giyip karşısında dans ederek işe başlayabilirsiniz.

HENÜZ evleneli birkaç yıl ya da ay olmasına rağmen eşinizle eskisi kadar sık ilişkiye giremiyor musunuz?

Yoğun, stresli iş hayatı sonucunda cinsel yaşamınız sekteye uğramış olabilir ya da eşiniz eski heyecanını yitirmiş olabilir. Bunu hemen kişisel bir sorun haline getirmek yerine çekiciliğinizi arttıracak alternatifler üzerinde yoğunlaşın. Evliliklerde artık her şey garanti altındaymış gibi müthiş bir güven hissi vardır, özellikle erkekler eşleriyle nasıl olsa istedikleri her zaman ilişkiye girebileceklerini düşünürler; aslında onların eski isteklerini yok eden bu düşüncedir.

Misilleme yapmayın

Çünkü kovalamaca oynamak, biraz çaba harcadıktan sonra ya da gözlerine kestirdikleri kadını tavladıktan sonra ilişkiye ikna etmek onlar için daha heyecan verici olabilir. Evliyken de ufak tefek numaralarla aynı heyecanı korumak elinizde. Biraz yaratıcılığınızı kullanarak erkeğinizi bir süre de olsa esiriniz haline getirebilirsiniz. Kocanızın isteksiz tavırlarına misilleme olarak siz de aşırı ilgisiz davranır ya da bekle ve gör tavrını benimserseniz cinsel yaşamınız çıkmaza girebilir. Tabi ısrarcı davranarak onu bıktırabilirsiniz de!

Dengeyi sağlayın

Önemli olan dengeyi çok iyi ayarlayabilmektir. Çok seksi iç çamaşırlarınızla karşısında dans edebilir, ufak numaralar deneyebilirsiniz. İlk önce evin içinde ondan kaçabilir, onu kızdırarak işe başlayabilirsiniz. Kolay kolay teslim olmayarak dikkatini daha çok çekebilirsiniz. Bluzunuzun ya da eteğinizin birkaç düğmesini açık bırakarak onu tahrik edebilirsiniz. Eşinizi siz bizden daha iyi tanıyorsunuz; bu yüzden gerisi size kalmış.

Bir cevap yazın

çekicilik, tahrik etmek,