ePub to Kindle Converter

ePub to Kindle Converter download

ePub to Kindle Converter

ePub to Kindle Converter bir dosya dönüştürme programıdır. Program elektronik kitap türü olan ePub’dan diğer tür olan mobi’ye dönüştürme yapabilir. Kindle Amazon.com site/firmasının çıkartmış olduğu elektronik kitap görüntüleyicisi olup, dosya uzantısı .mobi‘dir. Kindle içinden internete bağlanıp, Amazon.com sitesinde bulunnan “Kindle Store” içinden kitap satın alıp, indirebilirsiniz.

Programla ayrıca HTML/TXT dosya biçimlerini de Kindle cihazların okuyacağı .mobi dosya biçimine dönüştürebilirsiniz. Bu sayede bilgisayarınızda bulunan ePub, TXT, HTML dosya türlerindeki elektronik belge, kitap, broşür ya da dergiyi cihazın okuyacağı dile dönüştürmüş olursunuz.

Kullanıcı dostu arayüz ve kolay kullanım ile herkes tarafından rahat bir şekilde kullanılabilir. Programı çalıştırdığınızda karşınıza gelen ana pencerede üst kısımda ePub’dan dönüştürme alt kısımda ise diğer dosya biçimlerinden dönüştürme yolu mevcut. Bunlardna birini seçip birkaç adımda dosya dönüştürebilirsiniz.

Özellikler:

  • ePub dosyaları Kindle’nin okuyabileceği .mobi dosya türüne dönüştürebilir.
  • Kullanımı kolay adım adım dönüştürme işlemi gerçekleştirilebilir.
  • Tek dönüştürme haricinde toplu dönüştürmeyi de destekler.
  • Son derece basit, ayrıntı, ince ayar gerektirmez.
  • Yüksek hızda ve yüksek kalitede çıktı sağlar.
  • ePub, OPF, PNG, GIF, TEXT, SHTML, JPG, XML, HTML destekler.

Desteklenen cihazlar:

# Kindle 2
# Kindle 3
# Kindle DX
# mobi biçimini okuyan diğer cihazlar

Kısıtlama ve lisans:

Programı deneme sürümde 15 kez çalıştırabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$’dır.

ePub to Kindle Converter download

Bir cevap yazın

indir, program indir,