EndüstriNET Bistro Cafe Butik Programı

EndüstriNET Bistro Cafe Butik indir

EndüstriNET Bistro Cafe Butik Programı

EndüstriNET Bistro Cafe Butik yazılım ürünü tüm restoran, cafe, bistro, pastane, sohbet ve dinlenme tesisleri ve aile çay bahçesi gibi hizmet sektöründe yer alan işletmeler için tasarlanmış, süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetmenizi ve raporlamanızı kolaylaştıran bir çözümdür.

Dinamik yapısı sayesinde kendi parametrelerinizi kolayca programa tanıtabilir ve çalışmalarınıza anında adapte edebilirsiniz. Klasik cafe & restoran yazılımlarının aksine, programda bir masada birden çok adisyon açılabilir ve yönetilebilir. Gerçek zamanlı MRP işleyişi ile reçetelerinizi tanımlayabilrisiniz, satış ve üretim işlemleriniz gerçekleştirilirken stoklarınız anında güncellenecektir.

Genel işletme giderlerinizi ve işçilik maliyetlerinizi yüzde olarak ürün maliyetlerine yansıtarak, satış fiyatınızla mukayesede elde edip, kar miktarınızı gözlemleyebilirsiniz. Programın basit ve anlaşılır ön muhasebe yetenekleri ile süreçlerinizi yönetebilcek ve oluşturdugunuz ödeme takvimine göre de mali durumunuzu incelemenize ve gerekli kararları alabilmenize destek olacaktır.

Müşteri bilgilerinizi kayıt altında tutarak, gerekli rezervasyon, özel siparişleri müşteri bilgilerinizi kullanarak yapabilcekesiniz. Cep telefonunuzu GSM modem olarak programa tanıtarak, toplu SMS gönderim işlemlerinizi harici bir SMS hizmeti satın almadan gerçekleştirebileceksiniz. Yine müşteri bilgilerinizi kullanarak program içerisinde e-mail gönderme işlemlerini yapabilir. Müşterilerinizi promosyonlarınızdan, fırsatlarınızdan ve daha bunlar gibi benzeri paylaşımlarınızdan haberdar edebilirsiniz.

Kullanıcı yetkilendirme seçenekleri ile birden çok kullanıcı belirlediğiniz yetki alanlarına göre programı kullanabilir ve gerekli zamanlarda işlem kayıtlarınızı inceleyerek, hangi işlemi kimin ne zaman gerçekleştirdiğini görebileceksiniz.

Bu program 30 defa açılış ve kullanım hakkı ile deneme sürümü olarak sizlere sunulmuştur. Ürünü satın almak istediğinizde, 05308779359 nolu telefondan veya info@endustrinet mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

EndüstriNET Bistro Cafe Butik Programı download

Bir cevap yazın

indir, program indir,