En seksi kadın rahibe oldu – Megan Fox

Katolik dünyasının önde gelen isimlerinden Rahibe Teresa’nın hayatını sinemaya aktarmak isteyen sinemacılar, projeleri için Megan Fox’u uygun gördüler.

Son bir yıl içinde yapılan tüm ‘en seksi kadın’anketlerinden hep ilk sırada çıkan Megan Fox, son filmi için öyle bir değişti ki…

22 yaşındaki yıldız; yönetmenliğini Robert B. Weide’ın üstlendiği How to Lose Friends & Alienate People adlı filmde, Sophia Maes adlı bir yıldız adayını canlandırıyor. Megan Fox‘un oynadığı bu karakter kariyerindeki en büyük çıkışı da Rahibe Teresa’yı canlandıracağı filmle yapmayı planlıyor.

Bu aslında ilk bakışta pek çok kişinin sandığı gibi ciddi bir Rahibe Teresa biyografisi değil. İngiliz yazar Toby Young’ın çok satan romanından uyarlanan film, hem ün sahibi olmaya çalışan hem de ışıltılı dünyayı küçük gören Sharp Magazine adlı bir derginin editörünün öyküsü üstüne kurulu.

Alternatif dergi, Post Modern Review medyadaki ünlüleri rahatsız etmektedir. Ancak kendisine taban tabana zıt bir mufazakar New York dergisinden iş teklifi gelince, bir anda işler karışır. Kendisini New York’ta bulan Sidney, küçümsediği bu ışıltılı dünyanın artık tam göbeğindedir.

Aslında filmde anlatılan ünlü Vanity Fair dergisinin ünlü editörünün öyküsü. Ancak, hem dergi isimleri hem de kişilerin isimleri filmde değiştirilmiş.

How to Lose Friends & Alienate People’da Megan Fox’un yanısıra Simon Pegg, Gillian Anderson, Kirsten Dunst da yer alıyor.

Bir cevap yazın

megan fox, Megan Fox fotoğrafları, Rahibe Teresa,