En iyi alışveriş siteleri

Türkiye’deki en iyi alışveriş siteleri

Alışveriş siteleri sayesinde ihtiyacımız olan her şeyi kapımıza kadar isteyip alabiliyoruz. Teknolojinin gelişmesi internetin yaygınlaşmasıyla bir sürü e-ticaret sitesi şu anda aktif durumda biz tüketiciler için.

Alışveriş siteleri günümüzde fiziksel mağazalara oranla kitlelere ulaşma ve kolay sipariş avantajıyla yüksek satış rakamlarına ulaşabiliyorlar. Bir çok büyük teknoloji, mobilya , yiyecek vs. şirketleri de fiziksel mağazalarının yanı sıra online satış yaparak çokça sipariş alabiliyorlar.

Alışveriş sitelerinin en güzel yanı dışarıya çıkıp mağaza mağaza gezmeye gerek kalmadan istediğimiz ürünü istediğimiz siteden tek tıkla ücretsiz kargo kampanyaları ile evimize sipariş edip kapımızdan alabiliyoruz. Dışarıda arayıp bulamadığımız modelleri alışveriş sitelerinin içinde rahatlıkla bulabiliyoruz. Bir çok alışveriş sitesinde bulunan online destek hatları veya müşteri hizmetleri sayesinde herhangi bir sorunlar karşılaştığımız zaman şikayetimizi iletebiliyoruz.

Tabi ki alışveriş sitelerinden alışveriş yapmanın olumlu yönleri olduğu kadar olumsuz yönleri de olabiliyor. Mesela ayakkabı numaranız küçük gelebiliyor. Bazı markaların kalıpları birbirleri ile uyumsuzluk gösterdikleri için farklı bir marka ayakkabı alacakken giydiğiniz ayakkabı numarası ile aynı numarada ayakkabı aldığınız zaman ayağınıza küçük veya büyük gelebiliyor veya pantolon, t-shirt gibi giysilerde markaların beden farklılıkları olabiliyor.

Teknolojik aletlerde kulaklık, hoparlör mause vs. gibi ürünlerde bozuk çıkma gibi durumlar yaşanmıyor değil fakat alışveriş sitelerinin bu gibi durumlarda size sağladığı ücretsiz kargo ile ürününüz geri yollayıp tekrar yenisini alabiliyorsunuz. Yine de siz hangi markada hangi numara ayakkabı giydiğinizi veya gömleklerinizin bedenini boyutlarıyla beraber biliyorsanız (küçük bir öneri gömlek pantolon gibi ürünler alacaksanız bazı sitelerde modelin vücut ölçüleri bulunuyor modelin üstündeki ürünün bedeni de yazıyor bu ölçülere bakarak kendi vücudunuzla karşılaştırarak doğru ürünü alabilirsiniz ) yani bilinçli bir tüketici iseniz alışveriş sitelerini kullanırken sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz. İşte sizler için Türkiye’de çok sık kullanılan ve bilinen alışveriş siteleri.

N11.com

En iyi alışveriş siteleri

Mart 2013′ te yayın hayatına başlayan n11 yaptığı reklam kampanyalarıyla kısa sürece bir çok kişinin alışveriş yaptığı bir sanal pazara dönüştü. N11′ de çeşitli ürünleri satan dükkan sahipleri n11’den satıcı izni alarak kendi pazarını açıyor ve ürünleri internet aracılığıyla satabiliyor. Güvenilir dükkanlar yüksek oy alıyor ve yeni alışveriş yapan kişilerin de bu dükkanlara güvenerek verdiği sipariş sayısı artıyor. Aklınıza gelecek herhangi bir eşya için n11’e girebilir kullanıcı yorumlarını okuyarak, satıcı puanlarına bakarak güvenilir bir satıcıdan siparişinizi rahatlıkla verebilirsiniz.

HEPSİBURADA.COM

En iyi alışveriş siteleri

1998 yılında açılan girişim olan hepsiburada.com Türkiye’nin uzun yıllar boyunca süregelen alışveriş sitelerindendir. son yıllarda ünlü isimlerle reklamlarını yayınlayan hepsiburada.com’dan güvenli ve rahat bir şekilde istediğiniz her ürünü kolaylıkla bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

BOYNER

En iyi alışveriş siteleri

1981 yılında kurulan boynerin online alışveriş sitesi boyner.com’ da çeşitli markaların bir çok ürünü bulunmakta hoşunuza giden,beğendiğiniz ürünleri rahatlıkla kapınıza kadar ücretsiz kargo avantajıyla sipariş verebilirsiniz

GİTTİGİDİYOR.COM

En iyi alışveriş siteleri

2001 yılında global pazarda büyük bir oyuncu olan ebay.com u örnek alarak Türkiye’ye uyarlamayı düşüne 3 girişimci tarafında kurulan online alışveriş sitesi Gittigidiyor.com satıcılarla alıcı buluşturmayı hedeflediği serüveninde günümüze kadar güzel satış rakamları yakalayarak, büyümeyi başardı ve en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri haline geldi. Türkiye’de Gittigidiyor’un yaptığı işleri gören eBay 2011 yılında Gittigidiyor’un çoğunluk hisselerini alarak kendi bünyesine kattı.

E-BEBEK.COM

En iyi alışveriş siteleri

Bebeklerinizin kıyafet,oyun biberon , bebek arabası vs. ihtiyaçlarını rahatlıkla bulabileceğiniz e-bebek.com alışveriş sitesi ebeveynlerin en çok tercih ettiği siteler arasında yer alıyor. Ayrıca e-bebek’in 100 ‘e yakın fiziksel maağazası da bulunuyor.

MORHİPO.COM

En iyi alışveriş siteleri

Moda, giyim , aksesuar alanında satış yapan alışveriş sitesi morhipo.com’da bir çok markanın çeşitli orijinal ürünlerine ulaşabilir dilediğiniz yere sipariş verebilirsiniz. Boyner group güvencesi ilen güvenli online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

DR.COM

En iyi alışveriş siteleri

Kitap, albüm, oyun, masa oyunları, dergi, defter kalem gibi ürünlerin lisanlı , orijinal satışını yapan dr.com özellikle kitap satışı alanında bir çok kişi tarafından tercih ediliyor yıllardır faaliyette olduğu için güvenilir ve kendini kanıtlamış bir alışveriş sitesi haline gelen dr.com dan rahatlıkla alışveriş yapabilisiniz.

YEMEKSEPETİ.COM

En iyi alışveriş siteleri

Moda, giyim, elektronik eşya satan sitelerden farlı bir konumda bulunan yemeksepeti.com 2001 yılında Nevzat aydın tarafından kuruldu. Yurt dışında insanların yemekleri evlerine internet sitesinden sipariş ettiğini gören Nevzat Aydın bu iş fikrini Türkiye’ye uyguladı ve çok başarılı bir noktaya geldi günde 150 bin yemek siparişi verilen online alışveris sitesi yemeksepeti.com 2015 yılında global pazarda bir çok yemek sipariş sitesini bünyesinde barındıran DeliveryHero tarafından Türkiye’nin en büyük satışı olarak tarihe geçen yüksek bir miktara satın alındı.

KAFT.COM

En iyi alışveriş siteleri

2010 yılında yayın hayatına başlayan alışveriş sitesi kaft.com insanların kendi zevklerine göre t-shirt tasarlayıp evlerine sipariş vermesi misyonunu benimseyerek bugüne kadar başarılı bir şekilde geldi. Hoş tasarımlarda çanta,sweatshirt,hırka,t-shirtleri satın alabilir ve kapınıza kadar geldikten sonra giyebilirsiniz.

İDEFİX.COM

En iyi alışveriş siteleri

İdefix.com alışveriş siteleri arasında kitap alma ihtiyacınızı karşılayacak kaliteli, güvenli bir site olarak yayın hayatına devam etmek istediğiniz kitabı evinize kadar getirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

alışveriş, alışveriş siteleri,