En çekici insanlar nerede yaşıyor?

En çekici insanlar nerede yaşıyor?Araştırma en çekici ve güzel insanların hangi şehirde yaşadığını ortaya çıkardı.

ABD’de yapılan online bir araştırmaya göre, en çekici ve güzel insanlar, Florida’nın başkenti Miami‘de yaşıyor.

125 bin kişinin katıldığı ve 25 kentin 45 değişik kategori üzerinden sınıflandırıldığı araştırmada, Philadelphia en güzel ve çekici insanların yaşadığı kentler listesinde ikinci yıl üst üste sonunculuğu alırken, kent sakinleri, yine de ilk 25’e girmekten mutlu olduklarını açıkladı.

Araştırmaya göre, Las Vegas ve New Orleans en çılgın hafta sonu geçirilecek kentler, başkent Washington D.C. de tarihi yerler listesinin başında yer aldı. Los Angeles sakinleri ise, en yardımsever ve en akıllı insanların yaşadığı kentler kategorisinde sonuncu oldu.

Güney Carolina’nın Charleston kenti en yardımsever, Seattle’ın başkenti Washington da en akıllı insanların yaşadığı yerler olurken, New York, alışveriş, sanat, kozmopolit özellik ve siluet kategorilerinde birinciliği, ancak asayiş, gürültü ve pahalılık açısından sonunculuğu aldı.

Araştırma, Texas‘ın San Antonio kentini en ucuz ve en huzurlu, New Mexico’nun Santa Fe kentini de gece hayatı en donuk yer olarak gösterdi.

Oregon’un Portland, Minneapolis’in St Paul ve Texas’ın Austin en temiz kent sıralamasında altın, gümüş ve bronz madalyaları alırken, New Orleans en kirli kent seçildi.

Kelso ve New York kentleri, en iyi toplu taşım olanaklarının bulunduğu yerler, Los Angeles ise bu sıralamada sonuncu oldu.

Hawaii‘nin Honolulu kenti de, romantik kaçış için en iyi yer ve en iyi havaya sahip kent, Disney eğlence parkının bulunduğu Florida’nın Orlando kenti en iyi aile tatili yapılacak yer, Las Vegas da bu kategoride sonuncu kent oldu.

Bir cevap yazın

çekici kadınlar, çekici kızlar, mankenler,