Elsa Benitez Çırılçıplak!

Victoria’s Secret’ın eski modeli Elsa Benitez, bu yazın en çok hatırlanacak görüntülerine imza attı. Gösteri dünyasının pek çok ünlüsünün biki üstünü çıkartıp güneşlenmesi artık sıradan, alışıldık bir olay. Ama Meksikalı manken Elsa Benitez öyle bir şey yaptı ki, bu yazın bütün üstsüzlerini gölgede bıraktı.

Elsa Benitez, bikinisinin hem alt hem de üst kısımlarını çıkarıp tamamen çıplak olarak şezlonga uzandı ve güneşlenmeye başladı.

Bu arada uzun uzun cep telefonunda sohbet eden güzel manken kimsenin kendisini görmediğini sanıyordu bu yüzden de çok rahat davrandı. Sonunda paparazzilerin kendisini görüntülediğini fark etti, ama yine de keyfini bozmadı. Elsa Benitez bir süre güneşlendikten sonra yine telefonda konuşmaya devam ederken bir yandan da havlusuna sarındı ve güneşlendiği yerden ayrıldı.

30 yaşındaki Elsa Benitez, bir dönem kendisinden 12 yaş genç olan NBA oyuncusu Rony Seikaly ile evliydi. Bu evliikten Mila adında bir kızı olan Benitez 2005 yılında boşandı. Güzel manken geçen yıl İtalyan film yapımcısı Valerio Morabito ile birlikte olmaya başladı.

Elsa Benitez çıplak fotoğrafları

Diğer Fotoğrafları

Bir cevap yazın

çıplak ünlüler, Elsa Benitez, Elsa Benitez çıplak, Elsa Benitez fotoğrafları,