Elif Akbaş: O rezil bir insan

Elif AkbaşTürkiye Güzeli Melisa Aslı Pamuk’un ‘Beni tehdit ediyor’ diyerek suçladığı şarkıcı Elif Akbaş, şok iddialarda bulundu: O reklam için her şeyi yapar. hırsları için kadınlığını kullanıyor.

Miss Turkey 2011 Güzeli Melisa Aslı Pamuk, bir dönem en yakın arkadaşı olan Elif Akbaş‘ın kendisine aşık olduğunu, ölümle ve yüzüne kezzap atmakla tehdit ettiğini ileri sürmüştü. Bu açıklamanın ardından şok yaşadığını söyleyen 22 yaşındaki şarkıcı Elif Akbaş, suskunluğunu Takvim’e bozdu. Melisa’yla mahkemede hesaplaşacağını belirten Akbaş şunları söyledi:

-Melisa ile 3.5 yıl önce Facebook’tan tanıştık. Benim bir erkek arkadaşımla aşk yaşamaya başladı.

-Ailesi Hollanda’da olduğu için Türkiye’de benim evimde kaldı. Manken ya da oyuncu olmak istediğini söyleyip buraya yerleşti.

-Kiminle tanıştırsam kadınlığını kullanıp bir şeyler elde etmeye çalıştı. Ailem bu durumdan rahatsız olunca amcasının Ümraniye’deki evine yerleşti.

-Bozuk kişiliği yüzünden amcası bile onu evinde tutmadı. Cinselliğe çok düşkün biri. Birgün bana seni de elde edeceğim demişti. Ben şaka zannetmiştim ama daha sonra elle tacizlere de başladı.

-14 yaşından beri cinsel hayatı olduğunu öğrenince inanmamıştım ama onu tanıdıkça anladım. O benim hayatta gördüğüm en rezil insan.

-Şöhret ve para uğruna yapamayacağı hiçbir şey yok. Beni suçladı ama onun bana aşık olduğunu düşünüyorum. çirkin iftiralarının hesabını mahkemede verecek.

SiTEM ETTi

Bir İhtimal’ adlı şarkısıyla dikkat çeken Elif Akbaş, eski dostunun kurbanı olduğunu söyleyerek. “İyilik yaptım ama kötülük gördüm” diyerek sitem etti.

YARIŞMAYI TORPiLLE KAZANDI

Melisa’nın ailesinin “Ne olur bildiklerini anlatma. Siz arkadaşsızın” dediğini söyleyen Elif Akbaş, Melisa’nın 2011 yılında katıldığı güzellik yarışmasında torpille birinci olduğunu söyledi. Akbaş, “Manken Serkan Tan onu yarışmaya soktu. Melisa yarışmadan önce bize gelerek kesin birinci olacağını söyledi. Torpil yaptırdığını ima etti ama nasıl ayarladı orasını bilmiyorum!” dedi.

SAPKIN TEKLiFi BENİM ÜSTÜME ATTI

Genç şarkıcı, şimdiki iddiaların kendisine 6 ay önce teklif edildiğini söyleyerek, “Melisa, Kıvanç Tatlıtuğ’un abisi Cem Bey’in ajansına bağlı çalışıyordu. Bir gün ikisi beni ofise çağırdı. Burada bana Melisa’ya aşık bir kadın gibi davranmamı isteyip “Bu büyük bir reklam olur. Üçümüz de çok para kazanırız” teklifinde bulundular. Şimdi o sapkın teklifi benim üstüme attılar.

YENi FiLMi iÇiN REKLAM YAPIYOR

Elif Akbaş, bu iddiaların zamanlamasına dikkat çekerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Melisa, Şafak Sezer’in yeni filminde rol alacak. Film öncesinde kendi reklamını yapmak için bu iğrenç iddiaları ortaya attı. İkimizi de tanıyan insanlar kimin gerçeği söylediğini gayet iyi biliyor.”

Bir cevap yazın

Elif Akbaş, Melisa Aslı Pamuk, Miss Turkey, türkiye güzeli,