Ekranların en seksi yarışması Türkiye’de

Tila Tequila, A Shot At Love With Tila Tequila

Dünyanın en seksi model ve oyuncularından Tila Tequila için birbiriyle savaşan çekici, hırslı ve yetenekli güzeller ve yakışıklılar bir arada. Tila aralarından kimi seçecek. MTV Türkiye’de neler yaşanacak?

MTV’nin gelmiş geçmiş en seksi ve en yeni programının Cuma günkü bölümünde yine ilginç çatışmalar, sansasyonlar ve çılgınlıklar yaşanacak…

A SHOT AT LOVE WITH TILA TEQUILA”, cinsiyetler arası yarış MTV Türkiye ekranlarında devam ediyor…

Televizyon gazetesi’nin haberine göre, 16 Erkek ve 16 lezbiyen, şarkıcı ve manken Tila Tequila’nın evinde yaşamaya başladılar. Kendisine uygun birisini bulamayan Tila Tequila, artık gerçek aşkını bulmak istiyor. Tila Tequila’nın sevgilisi olmak için “A Shot At Love With Tila Tequila”ya katılan adayların, Tila’nın biseksüel olduğundan haberleri yok ve her şeye rağmen onun için deliriyorlar!

Bu süpriz karşısında adaylar neler yapacak? Artık Tila Tequila’nın ilgisini çekmek için her iki cins, kendi aralarında değil, birbirleri ile de kapışmak zorunda kalıyorlar.

MTV’nin yeni sezon en çok ilgi gören ve 2008’de MTV’de en çok izlenen programı olan “A Shot At Love With Tila Tequila” bu bölümü yine çok heyecanlı…

Seksi program 22 Ağustos Cuma günü saat 00.15’te MTV Türkiye ekranlarında yayınlanacak.

Bir cevap yazın

foto galeri, Tila Tequila, Tila Tequila çıplak, Tila Tequila fotoğrafları,