E-Postalarınızı Zamanlayın

Posta kutunuzdaki işaretleme özelliklerini bir sebeple kullanmıyorsanız, HitMeLater’a söyleyin, istediğiniz zaman size önemli e-postalarınızı hatırlatsın.

Artık neredeyse tüm e-posta servislerinde bulunan e-posta işaretleme özelliğiyle yıldızınız barışmadıysa, HitMeLater derdinize çare olabilir. O sırada ilgilenemeyeceğiniz bir e-posta aldınız ancak daha sonra unutmanız da olası. Tek yapmanız gereken, e-postayı kaç saat sonra almak istediğinizi başa getirerek x@hitmelater.com şeklinde yönlendirmeniz. Örneğin e-postayı 6 saat sonra okuyabilecekseniz, 6@hitmelater.com adresine yönlendirmeniz yeterli.

5 Dakika Daha Lütfen

1000 saate kadar erteleyebildiğiniz e-postaları dilerseniz monday@hitmelater.com gibi yönlendirerek haftanın o gününde almanız da mümkün. Eğer yazım hatası yaparsanız, HitMeLater servisi hemen geri bir bilgilendirme yollayarak, düzeltme yapmanızı rica ediyor.

Herhangi bir kaydın gerekmediği servis, tüm e-postaları kimsenin okumadığı güvenli sunucularda tuttuklarını belirtse de, fazla kişisel olanları HitMeLater’a göndermeden önce bir kere düşünmenizde fayda var.

Bilgi İçin: HitMeLater

Bir cevap yazın

e-posta,