DVD Profiler

DVD Profiler download

DVD Profiler

DVD Profiler, DVD koleksiyonunuzu takip etmek amacıyla tasarlanmış bir programdır. Kapsamlı veri toplama, süzme, arama, DVD’ye özgü özellikleri toplama ve raporlama sağlar.Hızlı ve basit yoldan veri girişi ister DVD ister barkod kullanılarak yapılır. DVD-ROM sürücüsüne DVD’yi koyduktan sonra program otomatik tanıma sağlar. Süzgeç işlevi sayesinde aranılan bilgiye kolayca erişilebilir. Oyuncu ya da yönetmen tarafından koleksiyona kolayca göz atılabilir.

DVD Profiler eksiksiz ve özelleştirilebilir raporlama motoru ile ayrıntılı raporlama üretebilir. Çok sayıda DVD’niz varsa ve bunları eşe, dosta, arkadaşa verip sonra da unuttuğunuz oluyorsa, ödünç izleme özelliğiyle bunların takibi kolayca yapabilirsiniz. Bu sayede ödünç verdiğiniz DVD’lerin geri dönüp dönmediği, hangi tarihte verildiği kolayca görülebilir.Özelleştirilebilir arabirimi sayesinde birden fazla konum düzenlenebilir, ebeveyn denetimi sağlar ve DVD Profiler Mobile ile sorunsuz bütünleşik yapıda çalışabilir.

Kısıtlama ve lisans:Deneme sürümde 50 DVD girişine izin verilir. Tam kullanabilmek için satın almalısınız. Lisans fiyatı ise 29.95$’dır.

DVD Profiler download

Bir cevap yazın

Arama Araçları, indir,