Dilek Pınar: lezbiyen ilişki teklifi aldım

Dilek PınarŞarkıcı Dilek Pınar’dan şok açıklama: İki kez lezbiyen ilişki teklifi aldım. Önce ‘Göğüslerinde estetik var mı?’ diyerek dokunmaya çalışıyorlar. Sonra olay sözlere dökülüyor!

Özel hayatıyla değil, yaptığı işle anılmak isteyen şarkıcı Dilek Pınar, kadınların kıskançlığından, erkeklerin de aşırı ilgisinden şikayetçi. Günaydın’ın haberine göre; ‘Randevu’ isimli son albümüyle, dört yıllık sessizliğini bozan Pınar, “Aptal sarışın değilim” diyor. İşte güzel şarkıcının müzik piyasasına ve ilişkilere dair açıklamaları

Yeni albümünüz pahalıya mal oldu mu?

Ünlü isimlerin şarkılarını seslendirdim. ‘Tatlı dil, yılanı deliğinden çıkarır’ derler ya, samimiyetim sayesinde çok destek oldular. Büyük paralar verilmedi.

Kadınlar Bana Düşman

Üçüncü klibe hazırlanıyorsunuz. Üst üste klip çekmek zor olmuyor mu? Zor ama çok büyük paralar verilmiyor. İmkanım olursa bütün şarkılarıma klip çekmek istiyorum.

Kıskanılıyor musunuz?

Evet, bu konuda çok dertliyim. Neden olduğunu anlamıyorum. Ortada hiçbir şey yokken, bir kadının bana bakıp düşman olduğunu biliyorum. Bunları çok yaşıyorum. Sokakta bile böyle.

Nasıl fark ediyorsunuz bunu?

İnsanların bakışlarından anlaşılıyor. O kıskançlığı hissettiğim an çok kötü oluyorum. Güzel ve başarılı olduğum için mi oluyor, bilmiyorum.

Erkeklerin ilgisi çok mu?

Evet ama sağlam durduğunuz zaman kimse bir şey yapamıyor size. Tamamen kadında bitiyor her şey.

Moronlarla Kırolar

Çiçekler içinde tektaş yüzük gibi hediyeler geliyor mu?

Türkiye’de hâlâ bu zihniyette erkekler var. Onlara ne sıfat verilir bilmiyorum. Kıro mu, moron mu? Ev, araba alan, tektaş yollayan var. Çok gülüyorum. Paketi açmadan geri gönderiyorum. Zaten ihtiyacım yok.

Kadınlar beğeniyor mu sizi?

Ah sorma, çok dertliyim bu konuda. Bir kadının, bir kadına birlikte olmayı teklif etmesi inanılmaz kötü bir şey. Ben bir-iki defa yaşadım bunu. Çok kötüydü.

Bir kadın nasıl böyle bir teklifte bulunuyor?

Size dokunmaya çalışıyor. Test ediyor. ‘Göğüslerin estetikli mi?’ diye sorup dokunmaya çalışıyor. Sonra aleni olmaya başlıyor. Olay artık sözlere dökülüyor.

Dilek Pınar Fotoğrafları

Bir cevap yazın

Dilek Pınar, Dilek Pınar bikinili resimleri, Dilek Pınar fotoğrafları, lezbiyen ilişki,