Denamedia

Denamedia download

Denamedia

Denamedia, yaklaşık bir ay içerisinde oluşturulmuş, birçok medya öğesini barındıran ve bu medya öğelerini ücretsiz bir biçimde (freeware) halka sunan bir multimedya platformudur.

Denamedia, internet bulunan ve Windows işletim sistemi yüklü ortalama her bilgisayarda güvenlice, hızlı bir biçimde çalışacaktır. Bilgisayarınızın kaynaklarını en asgari şekilde kullanmayı ve bu asgari kaynakla en azami performansı elde etmeyi amaçlayan bir CPU (işlemci yönetimi sistemi programımızın ana yapısını oluşturmaktadır. Bu yüzden Denamedia bilgisayarınızı meşgul etmez veya diğer programların çalışmasını hiçbir şekilde engellemez.

Kullandığı disk alanı bakımından da Denamedia oldukça ekonomiktir. Günümüz şartlarında “çok az” diye nitelendirebileceğimiz bir disk alanı Denamedia’nın kurulumu için yeterlidir.

Denamedia’nın Barındığı İçerik:

  • 370’ten fazla yabancı dizi (sürekli artmaktadır.) (Ayrıca tümü istisnasız tek parçadır.)
  • 30 radyo kanalı
  • 20 tane Türkçe’ye çevrilmiş manga
  • 46 televizyon kanalı

ÖNEMLİ NOT: Programın tam ve düzgün çalışması için .NET Framework 4.0 veya üst sürümleri gereklidir. Programı kurmadan önce .NET Framework’ü yükleyiniz. (Denamedia.zip dosyasının içerisinde .NET Framework 4.0 kurulumu bulunmaktadır.) Aksi takdirde program tam veya hiç çalışmayacaktır. Ayrıca Windows 7 ve 8’de otomatik yüklüdür. Ancak yine de Denetim Masasındaki “Program Ekle/Kaldır” bölümünden kurulu olup olmadığını kontrol ediniz.

Not 1: Bazı kötü niyetli kişiler programımızın içerisine virüs/trojan yerleştirip sizlere sunabilirler. Böylece bilgisayarınızda saklı tuttuğunuz verileri ve bilgileri izniniz olmadan alabilirler. Dolayısıyla mümkün olduğunca ana siteden veya bu siteden programımızı indirmeye özen gösteriniz ve indirdiğiniz (ana siteden veya bu siteden bile olsa) dosyayı açmadan önce virüs taramasından geçiriniz. Bu ve bu gibi güvenlik önlemleri bilgisayarınızın güvenlice ve performans kaybetmeden çalışmasını sağlayacaktır ayrıca kişisel bilgilerinizin kötü niyetli şahıslar tarafından çalınmasını engelleyecektir.

Not 2: İçeriğimizi sonraki sürümlerde genişleteceğiz. Dolayısıyla ne alanda genişletmemiz konusunda bir fikir sahibi olmamız için programdan veya sitemizden İletişim bölümünü kullanarak istediğiniz içerik hakkında programımızın kullanıcılarımız yani sizlerin isteği doğrultusunda gelişmesi için fikirlerinizi bize yazabilirsiniz. Önceliğimiz, yerli diziler ve animelerdir.

Not 3: Programımız tamamen yasaldır. Eğer yasal olmayan veya telif hakkı size veya kurumuza ait olan bir içerikle karşılaşırsanız programımızda lütfen bize programdan veya sitemizden, İletişim bölümünü kullanarak bildiriniz. Biz de 5651 sayılı kanunun 9. maddesinin 1. bendine göre içeriği en geç 2 iş günü çerisinde kaldıralım.

Denamedia download

Bir cevap yazın

Görüntü - Ses programları, program indir, yabancı dizi,