Daniel Güiza’nın eski karısı da soyundu

Çocuğunun annesi olan Rocia’nın bir dergide kapak olması üzerine şok yaşayan İspanyol futbolcu Daniel Güiza, bu konuda yorum yapmadı. RNE-1 radyosuna katılan Güiza’nın üzüntülü olduğu ifade edildi.

Hürriyet’in haberine göre; Fenerbahçe’nin İspanyol golcüsü Daniel Güiza’nın şimdiki eşi Nuria Bermudez’den sonra boşandığı eşi Rocio Aranda da soyundu. İspanya milli takımının Dünya Kupası elemelerindeki maçları için ülkesine giden golcü futbolcunun canı sıkıldı. Ermenistan maçı öncesinde Interviu dergisinin kapağında eski eşinin çıplak fotoğrafını gören Güiza, çocuğunun annesi olan Rocia Aranda’nın bu tutumundan rahatsızlık duydu.

Eski eş, Rocio Aranda

Mallorca’da 7 yıl önce tanışarak evlendiği Aranda ile 2007 yılında ayrılan Güiza’nın ikinci karısı Bermudez de TV’ye soyunmuştu. Bugün oynanacak Ermenistan milli maçı öncesinde İspanya radyosu RNE-1’de soruları cevaplayan golcü futbolcunun ses tonunun üzüntülü olduğu görüldü.

Öte yandan İspanya’nın yüksek tirajlı gazetelerinden Marca’nın bir anketine katılan futbolseverler, Dünya Kupası elemelerinde en büyük rakibin Türkiye olduğu görüşünü savundu. Yüzde 79 oranında “Türkiye grupta İspanya’nın tek rakibi” seçimini yapan İspanyollar, diğer güçlü adayın da yüzde 11 oranında Belçika olduğunu iddia etti.

Türk kadınların çoğu kapanıyor

Daniel Güiza, doğduğu ilçenin yerel gazetesi olan Diario Jerez’de yer alan demecinde Türkiye’de mutlu olduğunu dile getirdi. Güiza, “Türkiye ayrı bir dünya. Çok iyi para veriyorlar. Futbol oynamak ve para kazanmak için Türkiye’deyim” yorumunu yaptı. Güiza ayrıca Türk kadınları için de “Sokaktaki kadınların çoğu kapalı. Nasıl olduklarını göremiyorsun. Bunun için hayal kurman lazım” ifadesini kullandı. Fenerbahçe’nin ateşli taraftarı olduğunu anlatan Güiza, “Türklerin futbola düşkünlüğü karşısında şaşırdım. Statlar maça 4-5 saat kala doluyor. Ne kadar anlatırsam anlatayım, yaşamak ve görmek lazım” dedi.

Şimdiki eşi Nurie Bermudez de skandalları ile tanınıyor. Daha önce bir TV şovunda soyunmuş ve ‘Real Madrid ilk 11′inin 6’sıyla yattım’ şeklinde açıklamalar yapmıştı.Yani adamın şimdiki karısı ve eski karısı böyle olunca Türkiye hakkında böyle açıklamalar yapması normal :)

Rocio Aranda naked

Rocio Aranda çıplak

Daniel Güiza’nın eski karısı da soyundu için yorumlar “19”

Bir cevap yazın

Daniel Güiza, Nuria Bermudez, Rocio Aranda, Rocio Aranda çıplak,