Cyber-D’s Autodelete

Cyber-D’s Autodelete download

Cyber-D's Autodelete

Cyber-D’s Autodelete, zaman ayarlı bir dosya, klasör temizleme yazılımıdır. En temel işlevi seçmiş olduğunuz dosya ve klasörleri belirlediğiniz tarihte kendiliğinden silebilmesi olan bu yazılım sistem bakımını oldukça kolaylaştırmaktadır.

Bilindiği üzere Windows kullanıcılarının sürekli içini boşalttıkları bazı klasörler bulunmaktadır. Örneğin; “temp” klasörü, yedekleme klasörleri, web kamerası ile çektiğiniz resimlerin bulunduğu klasör, files, “history” ve “temporary internet files” klasörleri sürekli içleri boşaltılan alanlardır.

Yazılımla rutin olarak silinen bu klasörler dışında istediğiniz herhangi bir klasörü de belirttiğiniz bir zamanda sildirebilirsiniz. Silme işleminin yanı sıra yazılım zamanlamalı olarak; kökten silme (bir daha kurtarılamayacak biçimde), başka bir klasöre taşıma, dosyanın erişim, oluşturulma, değiştirme tarihlerini düzenleme gibi seçenekler de sunmaktadır.

Yaptığı tüm işlemlerin kayıtlarını tutabilceğiniz, isterseniz silinmesini istediğiniz klasörlerde filtrelemeler yapabileceğiniz bu yazılım 1 gün ile 1 yıl arasında zamanlamı temizleme, taşıma, kökten temizleme işlemlerini yapabileceğiniz oldukça başarılı bir araçtır.

Cyber-D’s Autodelete download

Bir cevap yazın

Bakım - Onarım programları, ücretsiz programlar,