Crystal Office

Crystal Office download

Crystal Office

Crystal Office, işinizi ve zamanınızı kolaylaştırmak amaçlı ev ve iş kullanıcılarına çeşitli araçları sunan bir ofis paketidir. Program aşağıda bulunnan programların tek bir paket halinde sunulmasını içerir. Tek tek ayrı ayrı programları indirmek yerine tek bir yerden indirip kurulması amaçlanıyor.

Clip Plus: Clip Plus gelişmiş bir pano (clipboard) yöneticisidir. Bilgisayarda yaptığınız tüm kopyalama işlemlerini izler ve bunları kayıt altına alır. Bu sayede tüm kopyalanan metin, adres, e-posta bilgileri saklanır. Windows’un standart pano aracı sadece en son kopyalanan bilgiyi saklar. O yüzden sadece en son bilgiyi bir yere yapıştırabilirsiniz.

ChartPro: ChartPro, proje yönetme yazılımıyla akış şemaları çizebilirsiniz. Proje yönetimi, sistem mühendisliği, proje ve programın toplam iş kapsamını düzenlemeye yardımcı olan bir program. Grafik üstünden en yüksek ya da genişten başlayan çeşitli düzeylerde ayrıntılar görüntülenebilir.

CellPro: CellPro, kullanımı kolay elektronik tablo uygulamasıdır. Verileri hesaplar, analiz eder, yönetir ve Microsoft Excel kitap sayfalarıyla değiştirebilir.DayMate: DayMate, çok yönlü, sezgisel gün planlayıcıdır. Profesyonelce geliştirilmiş ve iyi tasarlanmış uygulama ile ses efektleri ve açılır mesaj kutuları oluşturuarak yapacağınız işleri planlayıp, bazı işleri unutma derdinden kurtulursunuz. Özellikle yapacağı işleri unutan bilgisayar kullanıcıların işine yarayabilir.

NotePro: Windows’la birlikte gelen Not Defteri ve WordPad programları tam kapsamlı bir kelime işlemci gücüne sahip değil; fazla seçenek ve ayrıntılı metin dosyalarını düzenleme de sağlamıyor. NotePro tipik bir kelime işlemcisi olup geniş özelliklere sahip.

Kısıtlama ve lisans:

Programı 30 gün deneme sürümü olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 31.95$’dır.

Crystal Office download

Bir cevap yazın

indir, program indir,