Compass

Compass indir

Compass

Sohbet ve oyun ortamlarında zaman geçirenleri saymazsak,siber dünyanın mensuplarının büyük çoğunluğu,internet karşısındaki zamanlarını web sayfalarını gezmekle geçiriyorlar.Web sayfalarını gezmemizi sağlayan Web tarayıcılarında,ilk versiyonlarından beri “olmazsa olmaz” demirbaşlar arasında yerini almış en önemli özelliklerden bir tanesi,sık ziyaret erriğimiz siteleri program içerisinde bir menü dahilinde listeleyerek saklıyor olmamız.

Favori Web adreslerimizi kaydederek daha sonra unutmamamıza ve kolay erişim sağlamamamıza imkan veren bu özelliğin İnternet kullanıcılarının kaçta kaçı tarafından düzgün kullanıldığını hep kendime sormuşumdur.

Çünkü benim “Favorites” listem,düzenleme gayretlerime rağmen hep içinden çıkılmaz bir hal alır.

Gelelim sadede dersek,işte Compass,bu durumdan muzdarip internet Explorer,Netscape Navigator ve hatta Opera kullanıcılarının,favori webler listelerini düzenlemesine imkan veren bir yazılım.

Sık ziyaret edilen Web’lere ait kayıtları aramanıza ,istediğinize göre elemeler yapmanıza ve listede birden çok yer alma ihtimali bulunan adresleri elemenize yardımcı olacak Compass,özellikle Web sayfaları ile çok haşır neşir kullanıcılar için gerekli bir program.

Compass download

Bir cevap yazın

indir, program indir,