Çok seksisin gelme Avril

Pan-Malezya İslami Partisi’nin gençlik kolu yetkilisi, Avril Lavigne’nin ‘Malezya için çok seksi’ olduğunu söyleyerek, konserin iptal edilmesini istedi.

Malezya’da muhalefetteki aşırı İslamcı Pan-Malezya İslami Partisi, ay sonunda yapılması planlanan Avril Lavigne konserinin, şarkıcının sahnede “fazla seksi” hareketler yaptığı gerekçesiyle iptal edilmesini istedi.

Partinin gençlik kolu yetkilisi Kamarulzaman Muhammed, 29 Ağustos’ta Kuala Lumpur’da yapılması planlanan konser için, “Bizim için çok seksi… Malezyalı izleyiciler için faydalı değil. Halkımızın, gençlerimizin bu gösterilerden etkilenmesini istemiyoruz. Biz temiz sanatçıları istiyoruz” dedi. Muhammed, yetkililere protesto mektubu gönderdiğini de söyledi.

Kültür Bakanlığı’ndan bir yetkili ise, organizatörlerin konser için izin başvurusunda bulunduğunu, kararın bugün verileceğini söyledi. Malezya’da sahne performanslarını düzenleyen talimatname, sanatçıların göğüsten dize kadar inen kıyafetler giymesini öngörüyor.

Kıyafetlerin üzerinde uyuşturuyla ilgili resim ve yazı bulunmaması gerekiyor. Sanatçıların sahnede zıplaması, bağırması, seyircilere sarılması ve onları öpmesi de yasak. 2006’da ülkede konser veren Pussycat Dolls grubunun ahlak kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle organizatörler para cezasına çarptırılmıştı.

Avril Lavigne Fotoğrafları

Bir cevap yazın

Avril Lavigne, Avril Lavigne çıplak, Avril Lavigne fotoğrafları,