Çocuk Yıldıza Bir Fotoğraf Şoku Daha – Miley Cyrus

Miley Cyrus Uygunsuz Fotoğrafları

Miley Cyrus skandal pozları

Walt Disney’in çocukların sevgilisi yıldızı Miley Cyrus’un, 15 yaşa uygun olmayan fotoğrafları nedeniyle sık sık başı belaya giriyor.

Vanity Fair dergisinin fotoğrafçısı Annie Leibovitz’e verdiği ‘özel pozlar’ın yarattığı şok henüz tam unutulmamışken, Walt Disney‘in ünlü karakteri Hannah Montana‘yı canlandıran Miley Cyrus‘un bu kez de başı internetteki fotoğraflarıyla derde girdi.

15 yaşına geçtiğimiz günlerde basan Miley Cyrus minyon tipi sayesinde en azından iki üç yıl daha Walt Disney için çalışabilir, milyon dolarlarlarına daha fazlasını ekleyebilir, tabi eğer Disney skandal üstüne sklandal üreten yıldızın sözleşmesini fes etmezse! Bu tahmin yalnız bizim şüpheciliğimizden kaynaklanmıyor çünkü Miley Cyrus bir kaç ay önce Vanity Fair dergisine verdiği pozlar yüzünden az daha Disney’deki işinden oluyordu. Tüm izleyecilerinden ve çocuk hayranlarından basın aracılığı ile özür dileyen Miley Cyrus bu hareketiyle son anda şirketi tarafından affedilmişti. Ancak genç yıldızın bu seferde internetteki ve telefonundaki pozları basına sızdı.

İnternetteki ıslak tişörtü vücuduna yapışan ve telefonundaki atletinin altından yeşil sütyenini gösterdiği pozları önümüzdeki günlerde Miley Cyrus‘un canını fena halde sıkacağa benziyor.

miley-cyrus-sex-scandal.jpg

Çocuk Yıldıza Bir Fotoğraf Şoku Daha – Miley Cyrus için yorumlar “5”

Bir cevap yazın

Hannah Montana, Miley Cyrus, Miley Cyrus çıplak, Miley Cyrus fotoğrafları,