CloudClippy 2013

CloudClippy 2013 download

CloudClippy 2013

CloudClippy, Windows Clipboard’a (pano) kopyalanan metin veya resimleri saklama ve yönetme yazılımıdır. Standart Windows clipboard (pano) aracı en son kopyalanan veriyi hafızasında saklayabilir. Bu doğrultuda hafızaya alınan kopyalanmış veri uzun bir süre saklanamaz. Bilgisayarınızı kapattığınız zaman ya da başka metni kopyaladığınız zaman hafızadaki veriler kaybolur.

Programı ile artık kopyaladığınız veriler hemen kaybolmayacak ve kendi panosu içinde saklandığından dolayı, artık kolay bir şekilde istediğiniz yere yapıştırabileceksiniz. Programı isterseniz Windows başlangıcında çalışacak şekilde ayarlayarak sürekli sistem tepsisinde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüz ile kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Hafızaya alınann resim ve metinler küçük panel içinde saklanır. Buradaki resim ve metne tıkladığınızda bulut teknoloji sayesinde firmanın bulut sitesine yüklenir. Ayrıca bilgisayarınızda bulunnan çeşitli dosya türlerini de bulut sitesine yükleyip, verilen bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşıp, dosyaları başkaların da indirmesini sağlayabilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:

İndirilen dosya Free Version’dur. Premium Version fiyatı ise 19.90 eurodur. Free Version’da 50 mb toplam depolama alanı varken, Premium Version’da ise 500 mb’dir. Programı satın alarak Premium Version’a yükseltebilirsiniz.

CloudClippy 2013 download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,