Çıplak Gezersem Piyasalar Şok Olur – Berrak Tüzünataç

Elveda Rumeli dizisinde oynayan genç oyuncu Berrak Tüzünataç, ‘Ben piyasa şok olmasın diye giyinik dolaşıyorum’ dedi.

Berrak Tüzünataç, Müjde Ar’ın ‘Evde çıplak dolaşıyorum. O yüzden civardaki emlak fiyatları arttı’ sözleri üzerine ‘Ben piyasa şok olmasın diye giyinik dolaşıyorum’ dedi.

Kanal D’deki Şeffaf Oda programına Elveda Rumeli dizisinin oyuncuları Erdal Özyağcılar, Gülçin Santırcıoğlu ve Berrak Tüzünataç konuk oldu.

Televizyon Gazetesi’nin haberine göre; Programda, Erdal Özyağcılar, çorap giymekten hoşlanmadığını ve fırsat bulduğu sürece hep çıplak ayakla dolaştığını söyledi.

Bu sözler üzerine Güneri Civaoğlu, Müjde Ar’ın da evinde çıplak dolaştığı ve etrafındaki evlerin fiyatlarını arttırdığı esprisini hatırlatarak Berrak Tüzünataç‘a “Berrak sen de çıplak dolaşırsan, senin bulunduğun mahalledeki evlerin fiyatları da 5-6 kat artar” diye espri yaptı.

Tüzünataç da bu espriye katılarak “Piyasa şok olmasın, emlak değerlerinde bir oynama olmasın diye yapmıyorum. Hep giyinik geziyorum” dedi. Civaoğlu’nun “İleride ne olacağı belli olmaz” sözleri üzerine Berrak Tüzünataç, kahkahalarla “Henüz böyle bir düşüncem yok” demekle yetindi.

Berrak Tüzünataç

Çıplak Gezersem Piyasalar Şok Olur – Berrak Tüzünataç için yorumlar “4”

 • emre:

  allahın boş vaktine gelmiş ağşa  güzelliğin gibi içinde güzelse allah sahibine bağişlasın ama değilse sokarım o güzelliğe güzellik elbette aranan bi özllik ama ğörecedir ve baki değildir bilmem anlata bildimmi

 • emre:

  şunuda beirtim taş gibisin güzelim laf atmıyorum

 • burak:

  mukemmel bir wucudunus war sizin koyu bir fanatıgınızım sizi cok seviyorum eger ew de ciplak gezmeyi dusunuyorsanız o mahalleyi satın alırım :P sizi ruyamda dahi gorsem çılginlar gibi seviniyorum

 • kadir:

  tam bir doga harikasısın ben keşke bazı düş yada gerçek olmayanları hem gerçe hemde tambir hayale uygun yaşaya bilseydim tek bir şeyi biliyorum tüzün hanım ve avril siz benim tek hayalimsiniz keşke birkere dokunma fırsatım olsaydı ama imkansız gibi bişeş neyse seni çok beyeniyorumve koyu fanatiginim

Bir cevap yazın

Berrak Tüzünataç, Berrak Tüzünataç çıplak, Berrak Tüzünataç fotoğrafları, Elveda Rumeli,