Çılgın Bodrum geceleri

Rus güzeller, gayler ve transeksüellerin sevişircesine dansları görenleri şaşkına çevirdi

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’ndeki, Avrupa’nın en büyük yüzer diskosunda düzenlenen partilerde ortaya çıkan çılgın görüntüler, nefes kesti. Avrupa’nın dört bir yanından gelen yabancı turistlerin eğlendiği katamaranda, gösteri yapan Rus güzeller, gayler ve transeksüellerin sevişircesine dansları görenleri şaşkına çevirdi.

Avrupa’nın en büyük yüzer diskosu olarak bilinen 2 bin kişilik Katamaran Marine Club, gece 02.00’den sonra denize açılıp Kara Ada açıklarında verdiği çılgın partiler sınırları zorluyor. Önceki günkü partide, gay, transseksüel ve Rus güzeller, rock müziği eşliğinde çılgın gibi eğlendi. Dünyaca ünlü DJ’lerin konuk olduğu gecede, hareketli müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenen yerli- yabancı turistler, su gibi tüketilen alkolün de etkisiyle kendilerinden geçti. Dans pistine üstsüz ve yarıçıplak fırlayan gösteri yapan Rus güzeller ise yürekleri hoplattı. Güzellerin sevişircesine danslarını özellikle genç erkekler nefeslerini tutarak izledi.

Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı gösteriye 80 kişilik Rus, Hollandalı ve İngiliz grubu getiren profesyonel tur rehberi Neşe Canbeyli, “Dünyanın birçok yerinde zengin turist gruplarını gezdirdim, eğlencelere götürdüm. Ancak Bodrum’daki gibi bir eğlence görmedim. Katamaranda düzenlenen çılgın eğlence, dünyanın birçok yerinde yok. Deniz üstü disko eğlencelerine turistler bayılıyor” dedi.

Yılda yaklaşık 150 bin kişinin katamaran diskodaki eğlencelere katıldığını belirten Katamaran Marine Club‘ın Basın ve Halkla İlişkiler Yöneticisi Ece Yeşilyurt ise, “Avrupa’nın en önemli diskolarından katamaranda, sezon boyunca dünyaca ünlü yerli- yabancı DJ’lerin yanı sıra ünlü sanatçıları getiriyoruz. Eğlencenin ve dans gösterilerinin çılgınca yaşandığı katamarandaki görüntüler Avrupa’nın bir çok ünlü televizyon kanalı tarafından da ilgi görüyor, yayınlanıyor. Katamaran eğlenceleri turizmde marka olan Bodrum‘a artı değer katıyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

Bodrum, bodrum geceleri, çılgın partiler, Marine Club,