Çiftlere özel ilginç mobil uygulamalar

2015 yılındayız ve ilişkiler de dahil her şey dijitalleşiyor. Artık “onunla internetten tanıştım” dediğiniz zaman karşınızdaki kişiler eskisi kadar şaşırmıyor değil mi? Çünkü normallerimiz değişiyor.

Mobil dünya buna da ayak uydurmaktan geri kalmamış durumda ve bir çok girişimci çiftler için uygulamalar geliştiriyor. Whatsapp dışında kullanabileceğiniz bu uygulamalar ilginizi çekebilir.

1- Couple – Android – iOS – Web

Özetle, ilikinize ait özel bir zaman tüneli oluşturmanıza yarayan bir mobil uygulama. Bu sayede hem ilşikinizi daha özel hem de daha düzenli hale getirebilirsiniz. Buluşmalarınızı organize eder, her buluşmanızın anısını kayıt altına alırsınız. El yazması mektuplarınız olmasa bile ilişkinize ait özel bir şeyler yapabileceğiniz bir uygulama.

Çiftlere özel ilginç mobil uygulamalar

2- Couple Tracker – Android

İlişkilerde şeffaflığın ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. Eğer gerçekten bunu sağlayamıyorsanız büyük problemler sizi bekliyor. Bazen şeffaf olsanız bile karşı tarafa bunu inandırmak zor olabilir. Özetle Couple Tracker size karşılıklı şeffaf olma imkanı sağlayan bir mobil uygulama. Facebook mesajlarınız, sms’ler ve aramalar hepsini kayıt altına alıp karşı tarafa iletiyor veya daha doğrusu isterse inceleme imkanı veriyor. Şeffaf olmaya hazır mısınız? Bu arada şu ana kadar 500.000’den fazla çift bu uygulamayı kullanmış ve 172 milyon sms, 18 milyon arama kayıt altına alınmış.

Çiftlere özel ilginç mobil uygulamalar

3- Our Groceries (Bizim Bakkal) – Android – iOS

Canım cicim ayları geçtikten sonra “gelirken 2 ekmek 1 süt” mesajları başlıyor. Bunu düşünen girişimciler “bizim bakkal” adında bir uygulama ile çiftler arasındaki bu karmaşayı sonlandırmışlar. Böylece yapılacaklar listesine daha rahat erişebilir, takip edebilirsiniz.

Our Groceries (Bizim Bakkal)

4- Avocado – Android – iOS – Web

Çiftler arasında ücretsiz mesajlaşma hizmeti olan Avocado gizlilik ve güvenlik özellikleri ile öne çıkyor. Çiftlerin mesajlaşmak, görsel medya paylaşmak, takvimler, hatırlatmalar hatta sevgilisinin telefonunun şarj durumunu bile bilmesini sağlayan bu uygulama ile bir anı defteri oluşturabilirsiniz. Ayrıca offline durumda da geçmişe erişme imkanı sağlıyor.

Çiftlere özel ilginç mobil uygulamalar

5- Loklok – Android

Sevgilinizin ekranı, sizin mesajlarınız için ayrılsın istemez miydiniz? Çiftlerin ekranlarını birbiriyle paylaşabildiği hem kreatif hem de romantik sayılabilecek bir uygulama. Tabi bunu sadece sevgilinizle değil bir çok arkadaşınız ile kullanabiliyorsunuz. Klitli ekranınız bir mesaj panosuna dönüşüyor.

Loklok

İlişkiniz için sizin kullandığınız özel bir uygulama var mı?

Bir cevap yazın

Android, iOS, mobil uygulama,