ChartPro

ChartPro download

ChartPro

ChartPro, proje yönetme yazılımıyla akış şemaları çizebilirsiniz. Proje yönetimi, sistem mühendisliği, proje ve programın toplam iş kapsamını düzenlemeye yardımcı olan bir program. Grafik üstünden en yüksek ya da genişten başlayan çeşitli düzeylerde ayrıntılar görüntülenebilir. Projenin her öge veya öge sonrası seviyesi tanımlanabilir.

Örneğin, bir uçak sisteminin çalışma yapısı için veri, hizmet ya da diğer durumlar çizilebilir. Akış şeması, program geliştirme ve denetim için rehberlik sağlayarak ayrıntılı maliyet tahmin edilebilmesi ve denetimi için gerekli çerçeveyi sunar.Program dinamik bir yapıda olduğu için gerektiği şekilde gözden geçirilip, güncellenebilir.Bir planlama aracı olarak hızlı şekilde yukarıdan aşağıya ya da sağa-sola kullanılacak ekranda bir proje taslağı kolayca kurulabilir. Fare tıklamasıyla aşamalar ve alt tanımlamalar kolayca görüntülenebilir.

Kısıtlama ve lisans:

Programı 30 gün deneme sürümü olarak ücretsiz kullanabilirsiniz. Daha sonra kullanabilmek için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 14.95$’dır.

ChartPro download

Bir cevap yazın

indir, program indir,