Cepten TV izleyin

Avea, cep telefonunuzdan TV izlemeyi mümkün hale getiriyor. Takımınızın kupa maçları ve müzik kanallarını cepten izlemek için yapmanız gerekenler bu haberde. Avea, EDGE teknolojisi ile daha hızlı hale getirdiği mobil TV’si MobilVizyon servisi ile cep telefonlarından TV seyretmeyi, trafik kameralarına ulaşmayı, vizyona girecek filmelerin fragmanlarını izlemeyi ve IMKB‘de işlem gören hisse senetlerini takip etmeyi sağlıyor. Bu sayede cep telefonları gün geçtikçe televizyondan farksız hale geliyor.

Cepten TV

Popüler Kanallar Cebinizde

MobilTürk ile yapılan işbirliği ile Avea aboneleri Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerinin Avrupa Kupası maçlarını sunan All Sports; dünyanın önde gelen müzik kanallarından POPWORLD; Cartoon Classic ve Mobilkids isimli çocuk kanalları; dizi filmler sunan mizah kanalı ve Zone Realty, Bloopers Mobile, Extreme Mobile, Fifth Gear gibi pek çok kanala ulaşabiliyor.

Ne Yapmak Gerekiyor?

Mobiltürk Mobil TV hizmetinden faydalanmak için Avea abonelerinin 3750‘ye MOBILTV yazıp kısa mesaj göndermeleri yeterli. www.mobilturk.com.tr adresinden de ayrıntılı bilgiye ulaşmak mümkün.

Bir cevap yazın

cep tv, Mobil TV,