CCFinder

CCFinder download

CCFinder

CCFinder, internetten resim arama ve bulma programıdır. Arama kısmına yazdığınız ipucu ya da anahtar kelimeye göre bulunnan resimler listelenir. Program yazdığınız anahtar kelimeler doğrultusunda Flickr’e dayalı arama yapabilir. Arama sonuçları ve anahtar kelimeler geçmiş içinde saklanır; bu sayede geçmişte ne arandığı kolayca görülebilir.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca kullanılabilir. Windows XP’den yukarısını destekler. Windwos 8 metro tarzını kullanarak bulunnan resimlere bakıp ayrıntılı incelemesi yapılabilir.

Özellikler:

  • Anahtar kelimeye göre arama yapar ve arannan kelimeler geçmiş içinde saklanır.
  • Resimleri renk süzgeci kullanarak, masaüstünde duvar kağıdı olarak kullanabilir.
  • Windows 8, 7, Vista, XP desteğine sahip.
  • Ücretsiz.

Ücretsiz lisans hakkında:

Program ücretsiz. Programı başlattığınızda karşınıza kayıt olmanızı isteyen bir pencere gelecek. Buraya geçerli bir e-posta adresi ve isim bilgilerinizi yazdıktan sonra, “Get free unlock code now” tuşuna tıkladığınızda firma e-posta adresinize “kayıt kodu” gönderecek. Bu kodu alt kısımda bulunan gerekli yere yazıp ya da kopyalayıp, yapıştırdıktan sonra ücretsiz olarak kullanabilirisniz. Ayrıca tuşa tıkladıktan sonra biraz beklediğinizde e-posta adresinize gönderilen “kayıt kodu” alt kısma yazılır. “Unlock now” tuşuna tıkladığınızda programın içine girip, dosya indirmeye başlayabilirsiniz.

CCFinder download

Bir cevap yazın

indir, program indir, ücretsiz programlar,