CCEnhancer

CCEnhancer download

CCEnhancer

CCEnhancer ile CCleaner isimli sistem temizlik ve bakım programına 400 program bilgisi ekleyerek bunların da temizlik ve bakım kapsamına alınmasını sağlayabilirsiniz.

Eklenen program bilgileri CCleaner tarafından otomatik olarak algılanmakta ve eğer ilgili programlar sisteminizde yüklü ise CCleaner programında ekrana getirilmektedir.

CCEnhancer‘ı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda CCleaner programının kurulu olması veya taşınabilir sürümünün bulunması gerekmektedir.

CCEnhancer winapp2.ini dosyası üzerinde değişiklik yapmaktadır. Bu değişiklikler CCleaner resmi forumlarında yer alan program bilgileri ve talep edilen program bilgileri sonucu oluşturulmuştur. winapp2.ini dosyasını indirmek için tıklayınız.

Eklenen programlardan bazıları:
3GP Video Converter, a-squared Free, ACDSee 6.0, TrueImageHome, Ace Utilities, Nero8, Nero PhotoSnap, NeroSearch, AntiVir PersonalEdition Classic, AOL Instant Messenger, Ashampoo Burning Studio, Auslogics, Avant Browser, Babylon Translator, Free Download Manager, FrostWire, Internet Download Manager, JDownloader, KMPlayer, MUSICMATCH Jukebox, Orbit, Teamviewer, …

CCEnhancer download

Bir cevap yazın

Bakım - Onarım programları, ücretsiz programlar,