Canlı Televizyon Programı

Canlı Televizyon indir

Canlı Televizyon

Yükleme notu: Uygulamayı yüklemek için ilgili indirme adresi açıldıktan sonra “Mağazada Görüntüle” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu bağlantının çalışması için mutlaka Windows 8 üzerinden Internet Explorer kullanarak indirmelisiniz, diğer tarayıcılardan indirme çalışmayacaktır.

Üretici Açıklaması: Canlı Televizyon sayesinde Türkçe içerikli bir çok televizyon kanalını, radyo ve sinema kanalını ücretsiz bir şekilde varolan internetinizi kullanarak izleyebilirsiniz.

Kanal Listesi ve Yayın ekranında ekrana yakınlaşabilme (zoom) ve uzaklaşabilme özelliği mevcuttur.

Uygulamadaki TV yayınlarının izlenme oranlarını (rating) takip edebiliyorsunuz, bu sayede hangi kanal daha popüler, hangi kanal kaç kez izlendi gibi sorulara yanıt bulabiliyorsunuz.

Kanallar dinamik olarak internetten yüklenmektedir, bu sayede yeni kanalları uygulamayı güncellemeden alabilmektesiniz.

Uygulamada 4 adet favori kanal belirleyebilmektesiniz, ek olarak uygulama toplamda kaç saat yayın izlediğinizi ve favori kanallarınızı Canlı Kutucuklar sayesinde Başlangıç Ekranınızdan sizlere göstermektedir.

Uygulamanın içerisindeki (!?) düğmesi sayesinde izleyemediğiniz bir kanal ile ilgili hata bildirimi yapabilmekte ve düzeltilmesini talep edebilmektesiniz. Bu sayede bozulan veya artık yayından kalkan kanalları yenileriyle değiştirebilmekteyiz.

Uygulamamızda 32 adet televizyon kanalı, 6 adet radyo kanalı ve 8 adet de sinema kanalı bulunmaktadır.

İyi eğlenceler diliyoruz, lütfen uygulamamız ile ilgili görüşlerinizi hem yorum olarak hem de uygulama içerisindeki “İletişim” kısmından bizlere iletmeyi unutmayınız, talepleriniz doğrultusunda uygulamamız geliştirilecektir.

Tam Kanal Listesi: ATV, Cine5, CNN SPOR, CNN Türk, Fox TV, Kanaltürk, NTV, NTV SPOR, Show TV, TRT 1, TRT Haber, Haber Türk, Best TV, Beyaz TV, Çizgi Film TV, Ege TV, Flash TV, Hilal TV, Kıbrıs Genç TV, Maranki TV, Karadeniz TV, Samanyolu TV, Tarım TV, Trabzon TV, TRT Çocuk, TRT Anadolu, TRT Avaz, TRT Belgesel, TRT Müzik, TRT Türk, TBMM TV, TV8, Alem FM, Power FM, Slowtürk FM, Radyo D, TRT FM, Lig Radyo, HD Sinema 1, HD Sinema 2, HD Sinema 3, HD Sinema 4, HD Sinema 5, HD Sinema 6, HD Sinema, Sinema Türk.

Önemli not: Bu uygulama yalnızca Windows 8 modern arayüzde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu yüzden sadece Windows 8 üzerinde çalışmaktadır.

Canlı Televizyon Programı download

Bir cevap yazın

program indir, TV - Radyo Programları, ücretsiz programlar,