Camfrog’a nasıl girilir?

Camfrog’a giriş yöntemi, Camfrog kamera nasıl açılır?

Camfroga nasıl girilirBildiğiniz gibi kısa bir süre önce Camfrog‘da sansürden nasibini alıp engellendi. Tabi bizde ”durmak yok, sansüre devam” demedik. O yüzden hemen Camfrog’a nasıl girebileceğinizi anlatalım. Ayrıca, aynı yöntem ile tüm yasaklı sitelere girebilirsiniz.

Camfrog’a girebilmek için Hotspot Shield adlı programı bilgisayarımıza kurmamız gerekiyor.

Hotspot Shield – Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Ücretsiz Proxy Programı

Hotspot Shield bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir ücretsiz proxy programı, HotSpot Shieldgüvenlik oluşturur. Bu güvenlik sayesinde hackerların bilgisayarınıza erişimini engelleyebilirsiniz. Bu sayede email, hazır mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz asla alınamaz.

Ücretsiz bir program olan Hotspot Shield ile kablosuz ağlardaki korsan ve virüs tehlikeleri tarihe karışıyor.

Çalıştığı İşletim Sistemleri:

* Windows Vista

* Windows XP

* Windows 2000

* Mac OS X (10.5 Leopard)

* Mac OS X (10.4 Tiger)

Ek özellik: HotSpot Shield programı ile istediğiniz her siteye proxy‘ler aracılığı ile girebilirsiniz. Programı indirdikten sonra kurun ve sağ alttan çıkacak olan simgesine sağ tıklayıp “Connect” tuşuna basın. Ardından internet tarayıcınızda bir sayfa açılacak. Orada program yardımı ile hangi ip’ye bağlandığınızı göreceksiniz. “Connected” yazısı yazdıktan sonra istediğiniz her siteye giriş yapabilirsiniz. Programın tek dezavantajı internet tarayıcınızın her açılan sayfasının üst bölümünde bir reklam bölümü çıkartması ama onu da kolayca kapatabiliyorsunuz.

Erişime engelli sitelere proxy sunucuları üzerinden erişmenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Önemli! Program reklam amaçlı bir araç çubuğu ile birlikte yükleniyor. Bu araç çubuğunu (Toolbar’ı) yüklemeyi program kuruluş aşamasında iptal edip sadece programı kurabilirsiniz.

Özetle, HotSpot Shield programını kullanarak yasaklanan/erişime engellenen tüm sunuculara girebilirsiniz. Alternatif olarak reklamsız programlar da var fakat onlarda küçük ayarlar yapmanız gerekiyor. HotSpot Shield ile hiçbir ayar yapmadan direk bağlanabiliyorsunuz. O yüzden sizin rahatlıkla kullanabilmeniz için bu programı seçtim. Başka isterseniz de ekleyebilirim.

Nasıl Kullanılır?

Programı kurun ve kurduktan sonra tüm ayarları kendisi yapıyor. Yukarı da dediğim gibi size birşey yapmanıza gerek kalmıyor. Programı kurduktan sonra modeminizi yeniden başlatıp camfrog’a bağlanabilirsiniz.

Not: Bu programı kullanan bazı kişilerin camfroga giremediği tespit edilmiştir. O yüzden aşağıda verilen programı deneyebilirsiniz. (mesaja gitmek için buraya tıklayın) SecurityKISS adlı programın çalışmadığı konusunda hiçbir şikayet gelmemiştir, herkes de çalışıyor.

Camfrog’a nasıl girilir? download

Camfrog’a nasıl girilir? için yorumlar “10”

 • admin:

  Mesajdaki link ve program yenilenmiştir. Denedim çalışıyor.

 • mehmet:

  yok arkadaş bu google şu proya bi çare bulamadıya ne arasan googlede var şu prosuz nete nasıl gircez sölemıyor

 • mehmet:

  arkadaşlar bunların hepsı ayak bedavaya girebılsek herkez nıye 80 dolara pro alsın dimi ama biz akıllıyız

 • dark:

  bırakın bunlar hikaye sadece 1 kişiye prosuz girişi gösterecem bende çok aradım nette girişi herkes kafasına göre bişiyler yazmış yurtiçi dışı farketmez heryere gireriz:)

 • serdar:

  sonraki program yani, ultravpn işe yarıyor, teşekkürler

 • hakan:

  Ben anlatayım bari :) (Hotspot ile giremeyenler için, zaten artık Hotspot işe yaramıyor, her yerde dns yöntemi anlatılmış ama o da işe yaramıyor artık. şimdilik tek çare aşağıdaki program)

  CF’ye nasıl girilir? CF ye girmek?

  SecurityKISS adlı programı buraya tıklayarak indirin.

  Program gayet hızlıdır, hotspot gibi reklamlı değildir reklamsızdır ve temizdir.

 • yahya:

  bu programı kurdum yükledim ama gene giremiyorum cf ye yanlış olan ne acaba ?

 • admin:

  benim de lazım olduğunda kullandığım, kesin bir yöntem var ama mac için destek vermeyi bırakmış sanırım. (linki kaldırmış yapımcısı) farklı alternatiflere bakıyorum, bulduğumda eklerim

 • damla:

  bi kaç gündür hotspot da işe yaramıyor acaba sebebini biliyor musunuz ? diğer programlarıda kullanamıyorum çünkü machintosh ta çalışıyorum .. ne yapmam gerekli kafayı yiycem böle bi cf bağımlılığı yok =))

 • hakan:

  Programı kurduktan sonra sağ alt köşede saatin orada programın kırmızı renkte simgesi çıkacaktır. O simgeye sağ tıklayıp connect diyince simge sarıya dönüşecek ve bir internet sitesi sayfası açılacaktır. Sitede biraz bekleyince simge yeşil renge dönüyor. Yeşil renk’e dönünce istediğiniz siteye girebilirsiniz. Kapatmak içinde simgeye sağ tıklayıp disconnect diyin ve exit butonuna tıklayınız

  bu kadar :)

Bir cevap yazın

Camfrog, engelli sitelere girmek, ip değiştirme, proxy programı,