Calls Blacklist

Calls Blacklist download

Calls Blacklist

Calls Blacklist, ücretsiz bir arama ve SMS engelleme yazılımıdır. Çağrı ve SMS gelmesini istemediğiniz numaraları ekleyerek engelleyebileceğiniz yazılım sayesinde artık istemediğiniz kişilerin sizi rahatsız etmesinden kurtulacaksınız. Android işletim sistemi kurulu olan tüm cep telefonlarında etkin biçimde kullanılabilen bir yazılımdır.

Calls Blacklist yazılımı ile engellenen çağrılarda, sizi arayan kişiye telefonunuz meşgul çalacaktır, ayrıca sms göndermek istediğinde ise gönderilemiyor uyarısı alacaktır. Kullanımı son derece kolay olan yazılımla engellemek istediğiniz numarayı “Blacklist” alanından “Add” düğmesine tıklayarak ekleyebilirsiniz.
Yazılım yapılan tüm engelleme işlemlerini “log” alanından size rapor etmektedir. Ayrıca internet bağlantısına ihtiyaç duymamakta bir kez kurmanız yetmektedir. Yazılım kurulup denenmiştir ve etkin biçimde çalışmaktadır.

Not: Oyunu yükleyebilmek için Android işletim sistemli cihazınızla girdiğiniz sayfada sol üst köşedeki “YÜKLE” düğmesine tıklamalısınız.

Calls Blacklist download

Bir cevap yazın