Busy Bea’s Halftime Hustle – Oyun

Busy Bea’s Halftime Hustle download

Busy Bea's Halftime Hustle

Ayrıcalıklı standlarda müşterilere yardım ederek ve şehrin mahvolmuş stadlarını tamir ettirmek için yeterince para kazanarak Meşgul Bea’nin, Blunderton’ın futbol takımını tekrar kazanma yoluna koymasına yardım et! Müşterilerin kızartma, dondurma ya da tuvalete girmek isterlerse, senin görevin onlara tıklayarak sabırlarını düşürmeden onların istedikleri yere sürüklemek. 200 bölümde Uzman ve Usta rütbelerini kazan, Son Vuruş ve Zombi Futbolu gibi bonus oyunları aç ve Çaylak ya da Yıldız Oyuncu modunda oynarken Belediye Başkanı McGreedy’nin kötü planını önle! Topu sonuna kadar götür ve golü at-bu inanılmaz zaman yönetimi oyununda golü kaydederek tabii ki!

Oyunun ana özellikleri

  • 200 bölüm
  • Beş bonus oyun
  • Çeşitli yetenek bölümleri
  • Tonlarca geliştirme
  • Öğretici bölüm

Alawar Entertainment firması bazı oyunlarını Türkçe olarak yapmış. Hem kurulum hem de oynanması daha kolay hale gelmiş. Firma çocuklara yönelik küçük oyunlar üretiyor. Oyun tamamen Türkçedir.

Kısıtlama ve lisans:

Firma, 24 saat, bir ay ve bir yıllık olmak üzere üç farklı Sınırsız abonelik sunuyor. 24 saatlik abonelik maliyeti 1 ABD doları; bir aylık abonelik 29,95$ ve bir yıllık abonelik 99,95$.

Busy Bea’s Halftime Hustle – Oyun download

Bir cevap yazın

indir, Oyun indir,